Ознайомлюємося з найкращими дитячими садками України

31 січня 2014 28
Ми продовжуємо ознайомлювати вас із найкращим досвідом вітчизняної дошкільної освіти. Міністерство освіти і науки України представляє дошкільний навчальний заклад № 127 міста Севастополя. Пропонуємо переглянути світлини.

Міністерство освіти і науки України продовжує висвітлювати роботу кращих дошкільних навчальних закладів країни. На черзі — дитячий садок № 127 міста Севастополя.

Керівником цього дошкільного закладу є Ірина Майорова.

Починаючи з 1999 року, пріоритетним напрямком роботи дитячого садка є художньо-творчий розвиток дошкільника, який реалізується через організацію образотворчої, музично-театралізованої діяльності та діяльності у центрах етнографії та мистецтва.

Цей дошкільний навчальний заклад бере участь у різноманітних конкурсах та виставках. Його вихованці займають почесні призові місця у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах дитячої творчості («Я хочу жити у якісному світі», «Казка мандрів», «Казкова фантазія» тощо).

Вихователі дитячого садка № 127 успішно поєднують у навчально-виховному процесі мультимедійні програми, педагогічні інновації та традиційні методи навчання. За словами педагогів, це значно підвищує ефективність розвитку дітей із різнорівневою підготовкою.

Крім того, колектив дошкільного навчального закладу № 127 нагороджено Знаком «За заслуги перед містом-героєм Севастополем».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль