Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Педагогіка гуманізму

  • 27 січня 2014
  • 44

Зустрічайте перше цьогорічне число журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу». На його сторінках розміщено публікації, присвячені темі «Педагогіка гуманізму». Вони стануть у пригоді всім освітянам, які прагнуть любити дітей та безумовно приймати їх.

Передплатники вже отримали перше цьогорічне число журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу», в якому увазі читачів представлено, зокрема, цікаві публікації про мистецтво любити дітей та безумовно приймати їх. Пропонуємо докладніше ознайомитися зі змістом публікацій січневого числа.

Гуманізація освітнього процесу є важливим завданням сучасних науковців, педагогів та психологів. Про те, як навчитися безумовно приймати кожну дитину, успішно взаємодіяти з нею, розуміти її потреби і поведінку, читайте у статтях «Повернутися обличчям до дитини» та «Безумовне прийняття дитини: поради батькам».

Взаємодія дитини з дорослим є дуже важливою для її розвитку, зокрема для усвідомлення значення праці в людському житті. Дорослим цікаво буде дізнатися про «чарівні» слова, використання яких у спілкуванні з дітьми наповнює взаємодію теплотою довіри, сприяє збагаченню змісту будь-якої діяльності. Якими є ці слова — дізнайтеся зі статті «Найліпший мотив до діяльності, або Давай зробимо це разом».

Нині педагоги одностайно констатують, що сучасний дошкільник істотно відрізняється від своїх однолітків попередніх десятиліть. У чому саме полягають ці відмінності, які чинники впливають на формування світоглядних уявлень дітей дошкільного віку — про це йдеться у публікації «Картина світу сучасного дошкільника».

Перші уявлення про особистісні права та обов’язки, про необхідність дотримання їх у щоденному житті діти отримують у сім’ї, а відтак — у дошкільному закладі. Цю роботу педагоги мають будувати систематично, послідовно та у тісному контакті із сім’ями вихованців. Тож у цьому числі до вашої уваги практичні напрацювання колег щодо організації освітньої роботи з правової освіти дошкільників.

Нині і по 1 квітня триває Всеукраїнський фестиваль дитячого театрального мистецтва за участю вихованців дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності. Тож, сподіваємося, вам стануть у пригоді опубліковані в цьому числі сценарії театралізованих свят і розваг, зокрема присвячені відзначенню в дитячому садку Міжнародного жіночого дня. Також на сторінках журналу запропоновано цікаві ідеї щодо створення з дітьми різновидів театральної ляльки, зокрема ляльки-рукавички, а також подано майстер-клас із виготовлення лялькового театру на дерев’яних ложках.

А ще в січневому числі оголошено новий конкурс для вихователів-методистів, тема якого — «Методичний аспект організації дослідно-експериментальної діяльності педагогів». На сторінках журналу подано Положення про конкурс, а також пам’ятку для вихователя-методиста щодо організації дослідно-експериментальної роботи в дошкільному навчальному закладі.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк