Святкуємо 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

24 січня 2014 29
Побачив світ січневий номер журналу «Заступник директора школи». У ньому подано корисні матеріали з організації святкування 200-річчя Тараса Шевченка та започатковано публікації рубрики «Формуємо професійні компетенції».

Січневий номер щомісячного журналу «Заступник директора школи» присвячено темі «Святкуємо 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

У першому номері видання читачам запропоновано сценарій свята до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка та подано покроковий алгоритм створення світлиці Тараса Шевченка при навчальному закладі.

Також педагогам стануть у пригоді поради фахівців щодо підготовки учнів до виступу під час захисту науково-дослідницьких робіт. А для того, щоб навчити учнів виступати перед публікою, скористайтеся публікацією, в якій розкрито, як виявити типи інтелекту і відповідно до них розвивати здібності учнів.

Щоб удосконалити навички вчителів щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу, пропонуємо до вашої уваги семінар з елементами тренінгу для вчителів початкових класів, на якому вони не лише поглиблять свої знання про різні форми контролю, а й удосконалять уміння ефективно застосовувати їх на практиці.

До Міжнародного дня рідної мови пропонуємо провести Свято рідної мови, завдяки якому ви зацікавите учнів у поглибленому вивченні української мови й виховуватимете в них почуття власної відповідальності за збереження мови.

Корисними для вас будуть й інші публікації, зокрема започаткованої рубрики «Формуємо професійні компетенції».

Нагадуємо, що з 28 січня стартує конкурс «Організація роботи методичних об’єднань». Ознайомитися з положенням про конкурс ви маєте змогу на шпальтах січневого числа журналу. Надсилайте свої роботи і отримуйте чудові подарунки!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль