Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Святкуємо 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

  • 24 січня 2014
  • 29

Побачив світ січневий номер журналу «Заступник директора школи». У ньому подано корисні матеріали з організації святкування 200-річчя Тараса Шевченка та започатковано публікації рубрики «Формуємо професійні компетенції».

Січневий номер щомісячного журналу «Заступник директора школи» присвячено темі «Святкуємо 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

У першому номері видання читачам запропоновано сценарій свята до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка та подано покроковий алгоритм створення світлиці Тараса Шевченка при навчальному закладі.

Також педагогам стануть у пригоді поради фахівців щодо підготовки учнів до виступу під час захисту науково-дослідницьких робіт. А для того, щоб навчити учнів виступати перед публікою, скористайтеся публікацією, в якій розкрито, як виявити типи інтелекту і відповідно до них розвивати здібності учнів.

Щоб удосконалити навички вчителів щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу, пропонуємо до вашої уваги семінар з елементами тренінгу для вчителів початкових класів, на якому вони не лише поглиблять свої знання про різні форми контролю, а й удосконалять уміння ефективно застосовувати їх на практиці.

До Міжнародного дня рідної мови пропонуємо провести Свято рідної мови, завдяки якому ви зацікавите учнів у поглибленому вивченні української мови й виховуватимете в них почуття власної відповідальності за збереження мови.

Корисними для вас будуть й інші публікації, зокрема започаткованої рубрики «Формуємо професійні компетенції».

Нагадуємо, що з 28 січня стартує конкурс «Організація роботи методичних об’єднань». Ознайомитися з положенням про конкурс ви маєте змогу на шпальтах січневого числа журналу. Надсилайте свої роботи і отримуйте чудові подарунки!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк