УЦОЯО звітує про перебіг реєстрації для участі у ЗНО

23 січня 2014 21
Станом на 21 січня більше двох тисяч осіб зареєструвалися для участі у зовнішньому незалежному тестуванні у 2014 році. Український центр оцінювання якості освіти констатував низький рівень активності абітурієнтів.

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) опублікував перший звіт щодо реєстрації абітурієнтів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

За даними УЦОЯО, станом на 21 січня 2014 року для проходження тестування зареєструвалося 2 528 осіб. Найбільш активними є майбутні вступники Донецької (372), Дніпропетровської (242) та Житомирської (174) областей. 

У реєстрації відмовлено 52 абітурієнтам. Вони можуть повторно надіслати новий комплект реєстраційних документів до 19 березня 2014 року.

Для всіх зареєстрованих осіб уже відкрито інформаційні сторінки на сайті УЦОЯО, що необхідні для підготовки до тестування.

Через низьку активність подання заявок для участі у ЗНО в УЦОЯО нагадують, що реєстрація абітурієнтів триватиме до 5 березня 2014 року.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Складаємо наказ: 5 хвилин і готово» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах