Портрет ідеального музичного керівника

11 січня 2014 85
Зустрічайте перше число журналу «Музичний керівник», присвячене діяльності виключно музичних керівників дошкільних навчальних закладів! У січні на сторінках улюбленого видання Ви дізнаєтеся про портрет ідеального музичного керівника.

Січневе число журналу «Музичний керівник» — перше, що призначено виключно для музичних керівників дошкільних навчальних закладів! Ми спромоглися на цей крок тому, що ваша, шановні музичні керівники, плідна співпраця з нами упродовж трьох років, ваші творчі пошуки та ідеї засвідчили, що ви заслуговуєте на самостійний професійний майданчик для обміну педагогічною майстерністю, обговорень нагальних питань сучасної дошкільної освіти у музичній галузі.

Як наголошує народна мудрість: «Досконалості немає меж». І це — гасло нашої невтомної й захопливої праці, мета якої — аби ви разом із нами були найуспішнішими та найкращими! Тож, у січневому числі журналу «Музичний керівник» ми вирішили подати портрет ідеального музичного керівника.

На сторінках цього числа журналу ви дізнаєтеся, яким має бути етичний кодекс музичного керівника, що таке професіограма та психограма музичного керівника дошкільного навчального закладу, чого слід прагнути і над чим працювати, аби за результатами діагностики професійної компетентності отримати найвищий оцінювальний бал.

Музичний керівник відкриває секрети світу музики своїм вихованцям насамперед на звичайних музичних заняттях. Пропонуємо вам провести з дітьми молодшої групи захопливе заняття «Зима іде — сніжок несе», у якому поєдналися пісня, гра, танок і малювання під музику. А завчасним подарунком для підготовки з дітьми старшої групи свята Весни нехай стане для вас авторський сценарій за мотивами казки Ганса Крістіана Андерсена «Дюймовочка», у якому головна героїня в переддень жіночого свята вирушає на пошуки принца.

У січневому числі журналу «Музичний керівник» використано спеціальні піктограми для молодшої, середньої та старшої груп, які спростять для вас навігацію в журналі й чітко вказуватимуть на вікову спрямованість того чи того конспекту музичного заняття, сценарію, пісень та музичних ігор. Більшість із цих піктограм вам знайома, проте відтепер вони набули нового смислового тлумачення.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль