Що чекає на учасників ЗНО-2014?

11 січня 2014
37
Середній бал: 5 із 5

Опубліковано календар 2014 року, в якому визначено графік випускних випробувань для абітурієнтів. Цьогоріч організатори тестування проведуть експеримент: завдання ЗНО з української мови і літератури зроблять відкритими.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева розповіла, яким буде перше півріччя 2014 року для майбутніх абітурієнтів.

Наприкінці березня відбудеться перша перевірка знань. Пробне тестування, на яке зареєструвалося 150 тисяч осіб, проводитимуть по суботах, 22 і 29 березня 2014 року.

Випускні вечори у школах відбудуться 31 травня та 1 червня. І вже 3 червня стартує основна сесія ЗНО.

У межах проведення експерименту заздалегідь будуть оприлюднені завдання ЗНО з української мови і літератури, які використовуватимуть під час тестування абітурієнтів у 2014 році.

«Думаю, що цього року один із предметів ЗНО ми зробимо відкритим. Готуючись до складання у 2014 році тесту з української мови і літератури, найбільш масового, учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть скористатися завданнями, що перебувають у банку тестових завдань», — раніше зазначив Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

Також Ірина Зайцева уточнила перелік речей, які можна приносити з собою на іспит.

«Будь-який електронний пристрій заборонено мати при собі. Абітурієнт повинен мати декілька ручок, щоб йому не заважало ніщо виконувати тести, документи, пляшечку з питною водою прозорою, ну і носову хустинку»,— зазначила директор УЦОЯО.

Нагадаємо, що реєстрація учасників тестування, що розпочалася 3 січня, триватиме до 5 березня включно.

logo