Опіки у дітей дошкільного віку

10 січня 2014 23
Ознайомтеся зі змістом січневого номера журналу «Медична сестра дошкільного закладу». Цього місяця на його сторінках розкрито тему «Опіки у дітей дошкільного віку».

Вийшов друком січневий номер (№ 1/2014) журналу «Медична сестра дошкільного закладу». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

Діти дошкільного віку надзвичайно активні та неймовірно цікаві до всього, що їх оточує. Іноді ця цікавість може призвести до травм, з яких особливо тяжкими є опіки. У публікації «Опіки у дітей дошкільного віку» розглянуто види опіків за чинниками ураження, класифікацію опікових ран за глибиною ураження. Наведено рекомендації щодо надання першої долікарської допомоги у разі опіку у дитини. Також подані поради батькам і педагогам щодо попередження цього виду дитячого травматизму.

На вітряну віспу хворіють багато дітей. Утім після перенесення цього інфекційного захворювання формується стійкий імунітет. Вакцинація, дезінфекція, ізоляція хворих — усе це способи профілактики цього захворювання. Їх доцільно розглянути саме зараз, у зимовий період, коли діти проводять багато часу в закритих приміщеннях. У статті «Вітряна віспа у дітей: особливості та профілактика» розкрито особливості поширення, клінічну картину та ускладнення цього захворювання.

Щоб дитина якнайшвидше видужала, дуже важливо під час перебігу захворювання правильно організувати її харчування. З цього приводу можна проконсультуватися з лікарем чи медичним працівником дошкільного навчального закладу та дотримуватися рекомендацій, наведених у пам’ятці «Харчування дитини під час захворювання».

Як відомо, медичні професії відносять до найбільш психічно напружених. Для діяльності медичних працівників характерним є високий рівень стресу, що з часом їх виснажує. У публікації «Синдром професійного вигоряння у медичних працівників» надано роз’яснення що таке професійне вигоряння та як медичній сестрі дошкільного навчального закладу вберегтися від нього.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках журналу «Медична сестра дошкільного закладу».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль