Зустрічайте новинку від «МЦФЕР: Освіта»!

8 січня 2014
95
Середній бал: 5 із 5

Видавничий дім «МЦФЕР» підготував навчально-методичний посібник для роботи з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. У посібнику подано унікальну методику навчання дітей розповідання за серією сюжетних картин.

«Вчимося розповідати. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів» — навчально-методичний посібник від «МЦФЕР: Освіта» для роботи з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.

Автори посібника — видатні науковці, лауреати Державної премії України — Алла Богуш, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Академії педагогічних наук України, та Наталія Гавриш, доктор педагогічних наук, професор.

 Чому варто придбати цей посібник?

  • У посібнику описано унікальну методику навчання дітей розповідання за серією сюжетних картин.
  • Використання цієї методики не лише забезпечує розвиток мовлення дітей, а й стимулює їхню інтелектуальну активність
  • Варіативність завдань дає змогу сповна використати пізнавально-інтелектуальний, художньо-мовленнєвий, соціально-моральний та естетичний потенціал як сюжетної картини, так і літературного твору
  • У посібнику подано методичні рекомендації щодо організації роботи за кожною серією сюжетних картин, а також для зручності користування представлено тексти відповідних літературних творів

Методичні рекомендації та 28 яскравих сюжетних картин вкладено у зручну теку

Посібник стане у пригоді фахівцям дошкільної та початкової освіти, студентам педагогічних вишів та батькам

Дізнайтеся докладніше про НОВИНКУ!

logo