У столиці відкрили енергоефективний дитячий садок

26 грудня 2013
39
Середній бал: 5 із 5

У Києві урочисто відкрито енергоефективний дитячий садок. На переконання посадовців, оновлений навчальний заклад стане прикладом комплексної термосанації та модернізації будівлі соціального призначення.

25 грудня 2013 року у Києві відбулося урочисте відкриття оновленого після проведення енергоефективних заходів дошкільного навчального закладу № 99.

У заході взяв участь виконуючий обов’язки голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко, який оглянув харчоблок, теплопункт, групові приміщення, а також поспілкувався з вихователями цього навчального закладу.

Реконструкція дитячого садка, збудованого у 1967 році, розпочалася у червні 2013 року. Передбачалося проведення цілого комплексу заходів, завдяки яким ця установа мала стати енергоефективною.

За підсумками проведених робіт, у навчальному закладі проведено ремонт і утеплення даху, стін, оновлено фасад, харчоблок, медпункт, пральню, спортивну і музичну зали, групові приміщення. Крім того, забезпечено заміну системи опалення і технологічного обладнання, повідомляє офіційний інтернет-портал КМДА.

На переконання посадовців, здійснені заходи дозволять суттєво скоротити енерговитрати.

«Усі садочки, які були введені в експлуатацію у цьому році, відповідають сучасним стандартам. Це стосується і оновленого енергоефективного дитячого садочка № 99. У цьому закладі все зроблено з любов’ю до дитини, з розумінням її потреб і при цьому він дозволяє економити бюджетні кошти, раціонально використовуючи енергоресурси. Ми сподіваємося у майбутньому залучати до реалізації таких проектів інвесторів. Це допоможе оновити освітні заклади міста, зробити їх комфортними для навчання та заощадити міські кошти», — зазначив Анатолій Голубченко.

Він підкреслив, що це вже другий енергоефективний дитячий садок у Києві. Наприкінці 2012 року в Оболонському районі міста було введено в експлуатацію ДНЗ № 573.

logo