В Україні поширюється сучасна система контролю за школярами?

17 грудня 2013 22
В українських школах дедалі більшого поширення набуває використання сучасних технологій контролю за школярами. Подібна система надає батькам інформацію про відвідуваність занять у школі та успішність учня.

В Україні дедалі більшого поширення набуває сучасна система контролю за відвідуванням та успішністю школярів. На сьогодні навчальні заклади встановлюють не лише електронну базу даних, а й контрольний механізм при вході.

Сучасне обладнання спрацьовує завдяки спеціальним карткам, що містять особисті дані про людину. Прикладаючи картку до механізму, учень автоматично реєструється в електронній системі. Протягом кількох хвилин батьки отримують інформаційне повідомлення на телефон. Таким чином вони дізнаються, де їхня дитина — у стінах школи, або поза її межами. Подібна програма діє і для персоналу навчального закладу. Дані про всіх працівників зберігаються в електронній системі, яку контролює директор.

«Батьки мають бути спокійні, коли їхня дитина навчається у школі. Я можу зайти в базу даних, подивитись, який учитель коли прийшов на роботу. Це дисциплінує учнів і дисциплінує вчителів. Уже деякі домашні завдання виставлені. Приховати зауваження, або «забути» домашнє завдання не вдасться. Усю цю інформацію батьки можуть знайти на особистій сторінці дитини», — розповідає директор київської гімназії № 315 Олександр Бірюк.

За словами голови батьківського комітету Юрія Вітомського, ця система дає змогу батькам дізнатися, коли дитина прийшла до школи, які у неї були в цей день уроки та які оцінки вона отримала.

Нині керівники навчальних закладів та батьки встановлюють сучасні технології контролю переважно за особистим бажанням і за власні кошти. Однак найближчими роками очікують, що подібну систему запровадять у кожній школі.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль