БЕЗОПЛАТНИЙ вебінар «Закупівля газу природного: відкриті торги — вже реальність»

15 січня 2016
847
Середній бал: 5 із 5

Журнал «Держзакупівлі» запрошує 19 січня 2016 року переглянути БЕЗОПЛАТНИЙ ВЕБІНАР «Закупівля газу природного: відкриті торги — вже реальність»

З 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу». Відповідно до нього ринок природного газу функціонує на засадах вільної конкуренції, крім діяльності суб’єктів природних монополій, якими є винятково газотранспортні та газорозподільчі підприємства. Також КМУ визначив НАК «Нафтогаз України» постачальником «останньої надії». Отже, у 2016 році механізм закупівлі газу буде новим.

Аби допомогти членам комітету з конкурсних торгів та іншим фахівцям, що працюють в сфері державних закупівель опанувати зміни та розставити всі крапки над «і», журнал «Держзакупівлі» спільно з Агентством «Консалт» проводить БЕЗОПЛАТНИЙ вебінар на тему:

Закупівля газу природного: відкриті торги — вже реальність

Лектор:

ДУБРОВА Ярослава — лектор з досвідом роботи у Державній фінансовій інспекції, Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, Департаменті внутрішнього фінансово контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)

КУШНІР Олег — засновник ТОВ «Агентство «Консалт», досвід роботи у держзакупівлях 8 років

Дата проведення: 19 січня 2016 року

Час проведення: 10:00 — 11:30.

У ПРОГРАМІ:

1. Механізм закупівлі газу на початку 2016 року

2. Постачання, транспортування, розподіл газу: як правильно оформити договірні відносини

3. Відкриті торги на постачання газу — основна процедура закупівлі

4. Відповіді на запитання учасників вебінару

 

Взяти участь у вебінарі дуже просто!

Пройдіть легку реєстрацію. Обов’язково заповніть усі поля із зірочкою та запам’ятайте електронну адресу, яку Ви вказали під час реєстрації (цей e-mail необхідно буде зазначити 19 січня у формі авторизації для перегляду вебінару).

Реєстрацію відкрито до 14:00, 18 січня 2016 року
18 грудня на вказану Вами електронну адресу ми направимо лист із доступом на вебінар.

Участь у вебінарі БЕЗОПЛАТНА за умови попередньої реєстрації.

Приємного перегляду!

ВАЖЛИВО!

Для коректного відображення банера на порталі та перегляду вебінару на Вашому комп'ютері має бути встановлено Adobe Flash Player*.

* Adobe Flash Player — це універсальний безоплатний додаток, що дає змогу переглядати сторінки з динамічними елементами, аудіо- чи відеофрагментами. Ви можете завантажити такий додаток.

logo