Школярі Дніпропетровщини отримають онлайн-доступ до наукових надбань

13 грудня 2013
26
Середній бал: 5 із 5

У Дніпропетровській області реалізується науково-педагогічний проект «Обласна електронна школа «Школа відкрита для всіх», який допоможе всім охочим здобувати освіту та одночасно із заняттями у школі отримувати додаткові знання.

На Дніпропетровщині продовжується реалізація науково-педагогічного проекту «Обласна електронна школа «Школа відкрита для всіх». Це інформаційний освітній ресурс, який покликаний забезпечити відкритий доступ дітей регіону до сучасних надбань вітчизняної та світової науки.

Про це інформує Міністерство освіти і науки України.

«Обласна електронна школа» — це сучасна інтерактивна форма навчання дітей, яка за допомогою мережі інтернет дозволяє одночасно із заняттями в школі отримувати додаткові нові знання незалежно від місця проживання та статусу дитини. Для створення цієї електронної школи було вивчено кращий світовий досвід із впровадження подібних проектів (Федеративна Республіка Німеччина, Французька Республіка, Сполучені Штати Америки, Російська Федерація). Над створенням обласної електронної школи працювали близько двох тисяч кращих педагогів області», — йдеться у повідомленні.

Проект «Обласна електронна школа «Школа відкрита для всіх» включає в себе 3 підпроекти:

  • «Обласна електронна школа для дітей з особливими освітніми потребами» для дистанційного навчання дітей з особливими потребами
  • «Обласна електронна школа для обдарованої молоді», за допомогою якої в режимі відкритого доступу можна ознайомитись із базою корисних посилань, що систематизовані за предметами
  • «Віртуальна аерокосмічна школа», створена для дітей віком від 12 до 18 років, які мріють про аерокосмічну освіту.

Для реалізації проекту попередньо було обрано опорні школи, які мають акумулювати та розповсюджувати електронний контент. Саме ці школи отримали від Дніпропетровської обласної державної адміністрації 70 сучасних ноутбуків.

«Ми вдячні владі за те, що наша гімназія стала учасником проекту «Школа відкрита для всіх». У межах цього проекту проводиться дуже багато роботи. Адже сучасна школа сьогодні не може ефективно працювати без використання інноваційно-комунікаційних технологій. Ці технології пов’язані з комп’ютеризацією шкіл. Комп’ютери, ноутбуки, інтерактивні дошки — все це підвищує рівень викладання у навчальних закладах, підвищує якість знань учнів. Вони сьогодні дуже прогресивні. Тому і вчителі мають постійно розвиватися», — зазначила директор Дніпропетровської гімназії №3 Вікторія Селіна.

logo