Очікуйте у січні новий журнал для вихователів!

3 грудня 2013 58
Освітяни-«дошкільники» з нетерпінням чекають виходу першого числа унікального видання для вихователів, своєрідного інструменту для конструювання освітнього процесу з дітьми — журналу «Методична скарбничка вихователя».

Оновлення змісту і шляхів дошкільної освіти нині надає вихователям широкого простору професійно-педагогічної свободи, аби створити всі умови для цікавого пізнання і захопливого проживання дітьми кожного дня, орієнтуючись на їх потреби та інтереси.

Нове видання «Методична скарбничка вихователя» покликане полегшити вихователям процес планування за блочно-тематичним принципом та допомогти створити організовану за принципом тематичної єдності картотеку дидактичних, художніх, розвивальних засобів, які виконуватимуть роль змістової опори протягом дня. Ця картотека і є основою технології методичного конструктора.

Протягом останніх років під керівництвом доктора пед. наук Наталії Гавриш велася експериментально-дослідницька робота, у ході якої технологія використання методичного конструктора була апробована, а практика роботи експериментальних дошкільних закладів засвідчила її ефективність.

Тож перші систематизовані дидактичні матеріали, форми ведення документації, алгоритми проведення різних видів роботи з дітьми, які стануть основою картотеки методичного конструктора, для вас — у новому журналі!

Читайте докладніше
про наповнення журналу «Методична скарбничка вихователя».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль