Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Педагоги позашкілля підбили підсумки 2013 року

  • 21 листопада 2013
  • 15

20 листопада 2013 року відбувся Всеукраїнський форум працівників позашкільної освіти. Учасники заходу заслухали звіти керівників обласних управлінь освітою, обговорили актуальні питання та підбили підсумки Року дитячої творчості.

20 листопада педагоги позашкілля зібралися на Всеукраїнському форумі працівників позашкільної освіти для підбиття підсумків роботи у 2013 році.

У заході взяли участь заступник міністра освіти і науки України Борис Жебровський, уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, заступник керівника Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань-керівник управління з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України Василь Лукомський, перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України Володимир Луговий, начальник відділу навчальних закладів Міністерства культури України Тетяна Колос.

Учасники форуму заслухали звіти керівників обласних органів управління освітою. Доповідачі зосередили увагу на питаннях якісного розвитку мережі позашкільних навчальних закладів, зміцнення навчально-методичної та матеріально-технічної бази, удосконалення системи підготовки та підвищення кваліфікації кадрів позашкільної освіти, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Крім того, керівники обласних органів управління освітою розповіли про реалізацію місцевих цільових програм розвитку позашкільної освіти. Так, Радою Міністрів АР Крим щорічно виділяється 100 стипендій та 509 грошових премій для талановитих школярів від Верховної Ради АР Крим. А на Харківщині запроваджено щорічну стипендію для керівників гуртків для підняття престижу педагогічного працівника позашкілля.

Учасники заходу також зупинилися на питаннях розвитку позашкільних закладів на базі освітніх округів та створення очно-дистанційних шкіл, що дозволило б вирішити проблему доступності позашкільної освіти для дітей з особливими потребами та дітей, які проживають у сільській місцевості.

Як і було заплановано, після засідання учасники форуму працювали у семи творчих лабораторіях, де підбили підсумки Року дитячої творчості та обговорили плани виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти — майбутнє України».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк