У МОН відбулася зустріч із заступниками директорів шкіл

18 листопада 2013 20
15 листопада 2013 року в МОН під головуванням заступника міністра освіти і науки України Бориса Жебровського відбулося засідання круглого столу з питань практичного впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти у перших, других класах загальноосвітніх навчальних закладів.

Більше року минуло з дня впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти. З якими труднощами зіткнулися педагоги? Яких успіхів досягли? Ці та інші питання у теплій невимушеній атмосфері обговорили заступники директорів з навчально-виховної роботи початкових шкіл загальноосвітніх навчальних закладів України на засіданні круглого столу в Міністерстві освіти і науки України.

Засідання розпочав і вів заступник міністра освіти і науки України Борис Жебровський. Він наголосив на важливій ролі заступника директора школи у впровадженні Державного стандарту і поцікавився у присутніх, як сприймаються нововведення вчителями, батьками та дітьми, які труднощі виникають та як удається їх долати.

Бесіда пройшла у теплій невимушеній атмосфері. Педагоги поділилися своїми здобутками і проблемами, обговорили питання планування навчально-виховного процесу, упровадження інформаційно-комунікаційних технологій, наступності між дошкільною і початковою ланками освіти. Особливу увагу було приділено питанням вербального оцінювання знань молодших школярів, мотивації їх до навчання, збереженню та зміцненню їхнього здоров’я. Загалом стан упровадження Державного стандарту в початкових школах було оцінено позитивно.

Підсумки засідання круглого столу підбила заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, начальник відділу дошкільної та початкової освіти Міністерства освіти і науки України Тамара Панасюк. Присутніх запевнили, що всі їхні доцільні пропозиції будуть ураховані.

До висвітлення перспективного педагогічного досвіду на сторінках фахових видань «Заступник директора школи» та «Шаблони і розробки для завучів школи» запросила педагогів керівник тематичного напряму «МЦФЕР: Освіта» Видавничого дому МЦФЕР Лариса Ільченко.

Після закінчення засідання, яке тривало більше трьох годин, його учасники не поспішали розходитися. Фотографувалися на згадку, обмінювалися контактами, аби продовжити професійне спілкування і після повернення додому.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль