Нагородження працівників

15 листопада 2013
181
Середній бал: 5 із 5

Зустрічайте свіжий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом». Для вас підготовлено огляд нормативних документів, які визначають порядок нагородження педагогічних працівників, наведено корисні приклади та рекомендації експертів.

Тема листопадового номера журналу «Практика управління дошкільним закладом» — нагородження працівників. Ця процедура передбачає дотримання чіткого порядку та відповідного оформлення низки документів. Тому ми підготували огляд нормативних документів, якими врегульовано питання щодо нагородження працівників.

Для того, щоб зорієнтувати вас в окремих питаннях щодо нагородження та заохочення працівників, у журналі подано такі пам’ятки:

  • Відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства освіти і науки України;
  • Представлення до нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства освіти і науки України педагогічного працівника навчального закладу;
  • Відзнака Президента України «Орден княгині Ольги»;
  • Внесення до трудової книжки записів про нагородження та заохочення працівника дошкільного навчального закладу.

Також наведено приклади:

  • оформлення подання про представлення до нагородження педагогічного працівника;
  • оформлення нагородного листа;
  • внесення до трудової книжки записів про заохочення працівника.

Під час атестації педагогічних працівників атестаційна комісія може прийняти рішення про відповідність працівника зайнятій посаді за умови виконання ним певних заходів. Дізнайтеся думку експерта про те, що має враховувати атестаційна комісія, приймаючи таке рішення, та яким має бути зміст заходів, спрямованих на усунення недоліків, виявлених у професійній діяльності педагогічного працівника.

Згідно з нормами трудового законодавства керівникам державних навчальних закладів та їхнім заступникам заборонено працювати за сумісництвом. А посаду вихователя-методиста іноді оцінюють як керівну. Ми спробували розібратися, чи може вихователь-методист виконувати, крім основної, іншу роботу, зокрема й за сумісництвом, на яких умовах, і як здійснюють у такому разі оплату праці.

Також у листопадовому номері журналу «Практика управління дошкільним закладом» розміщено закінчення публікації, в якій ваші колеги діляться досвідом розроблення стратегії розвитку дошкільного навчального закладу.

logo