У МОН провели прес-конференцію на тему «Деякі питання моніторингу якості загальної середньої освіти»

12 листопада 2013 29
У день старту моніторингу якості загальної середньої освіти у Міністерстві освіти і науки України відбулася прес-конференція. Захід було присвячено актуальним питанням проведення моніторингового дослідження.

Як відомо, 12 листопада 2013 року стартував моніторинг якості загальної середньої освіти. У Міністерстві освіти і науки України (МОН) відбулася прес-конференція на тему «Деякі питання моніторингу якості загальної середньої освіти».

У заході взяли участь директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН (ІІТЗО) Олександр Удод, академік-секретар відділення дидактики, методики та інформаційних технологій в освіті Президії Національної академії педагогічних наук України Олександр Ляшенко, заступник директора ІІТЗО МОН Борис Терещук та начальник відділення моніторингових досліджень освітньої галузі ІІТЗО МОН Олена Патрикеєва.

Під час свого виступу Олександр Удод наголосив, що моніторинг є невід’ємною складовою навчального процесу. Він зауважив, що для проведення моніторингових досліджень у загальноосвітніх навчальних закладах була проведена велика підготовча робота, повідомляє МОН.

«Станом на сьогодні для проведення моніторингових досліджень напрацьована солідна нормативно-правова база, яка дозволить запроваджувати ці дослідження системно», — зазначив директор ІІТЗО.

Він нагадав, що збірники завдань розміщені у вільному доступі на офіційних веб-сайтах Міністерства освіти і науки, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти та Національної академії педагогічних наук.

У свою чергу, Олександр Ляшенко підкреслив, що моніторинг не передбачає контролю діяльності педагогів чи навчальних закладів, а має на меті з’ясувати типові помилки і прогалини у засвоєнні змісту загальної середньої освіти, виявити проблеми сучасної школи та визначити дієві шляхи їх подолання. 

Ознайомтеся з матеріалами:

Збірники завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти (5 клас)

Збірники завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти (10 клас)Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль