12 листопада стартує моніторинг якості загальної середньої освіти

8 листопада 2013 16
12 листопада 2013 року розпочнеться моніторинг якості загальної середньої освіти серед усіх учнів 5-х та 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів країни. Перевірка рівня знань буде проводитися протягом місяця.

З 12 листопада по 12 грудня 2013 року Міністерство освіти і науки України (МОН) та Національна академія педагогічних наук проведуть моніторинг якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі серед усіх учнів 5-х та 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності.

Як повідомляє МОН, основою моніторингового дослідження є точні масові педагогічні вимірювання, що мають забезпечити об’єктивне оцінювання досягнутого учнями рівня навченості та встановлення його відповідності нормам навчання, визначення рівня викладання, якості, актуальності та повноти змістового наповнення навчальних предметів тощо.

За попередніми даними, збірники завдань для проведення моніторингу містять 10 варіантів тестів. Кожний з них складається із завдань, які відрізняються складністю та формою. Кожен учень виконуватиме один варіант тестів.

«Участь учнів у моніторингу допоможе вчителям і батькам отримати об’єктивну інформацію про результати їхнього навчання та сприятиме поліпшенню системної підготовки майбутніх випускників до державної підсумкової атестації та, згодом, і до зовнішнього незалежного оцінювання», — йдеться у повідомленні міністерства.

Правильні відповіді до завдань тестів з відповідних навчальних предметів будуть розміщені на веб-сайтах Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти та Національної академії педагогічних наук України після завершення заходу.

Варто зазначити, що голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич звернулася до прем’єр-міністра Миколи Азарова з проханням скасувати проведення моніторингового дослідження для учнів 5-тих та 10-тих класів. Посадовець назвала освітній моніторинг великим бізнес-проектом міністерства.

Ознайомтеся з документами:

Графік проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі

Наказ МОН «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 17.07.2013 № 995» № 1412 від 10.10.2013

Лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти «Щодо проведення моніторингу якості загальної середньої освіти» № 14.1/10-3632 від 04.11.2013.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль