Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Освітяни взяли участь у конференції «Продуктивні освітньо-оздоровчі технології в сучасному дошкільному навчальному закладі»

  • 6 листопада 2013
  • 43

У Вінниці відбулася науково-практична конференція «Продуктивні освітньо-оздоровчі технології в сучасному дошкільному навчальному закладі». Учасники заходу обговорили актуальні питання розвитку дошкільної освіти та відвідали цікаві майстер-класи.

31 жовтня — 1 листопада 2013 року відбулася науково-практична конференція «Продуктивні освітньо-оздоровчі технології в сучасному дошкільному навчальному закладі». Захід було проведено на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4  ім. Д.І. Менделєєва м. Вінниця.

Учасниками конференції стали науковці, представники державних та недержавних закладів освіти усіх рівнів акредитації і форм власності, представники громадських організацій, об’єднань, асоціацій, керівники дошкільних навчальних закладів, вихователі, вихователі-методисти, психологи дошкільних та загальноосвітніх  навчальних закладів, лікарі, медичні сестри, інструктори з фізичного виховання ДНЗ, музичні керівники та  батьки вихованців. Загалом 320 учасників.

Робота конференції  відбувалася у формі пленарного засідання та засідання наукових секцій.

Урочисту частину відкрила Людмила Рихліцька, заступник директора департаменту освіти Вінницької міської ради, начальник відділу дошкільної освіти та обліку дітей. Привітавши освітян, вона зазначила, що забезпечення якісної та доступної дошкільної освіти, виховання здорової, компетентної особистості є визначальними пріоритетами роботи дошкільних навчальних закладів міста.

З вітальним словом також виступили: Валентина Балицька, заступник міського голови ВМР; Олена Чорна, перший заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Ірина Божок,  заступник директора департаменту освіти  Вінницької міської ради; Геннадій Чепурний, психолог, президент Асоціації розвитку творчої особистості «ВАРТО», керівник ЦОТ «Школа ейдотехніки», голова МФ «ПЕРСПЕКТИВА».

У своїх доповідях вони зупинилися на питаннях організації управлінської діяльності в ДНЗ, забезпечення наступності в роботі ДНЗ та початкової школи, на проблемі модернізації ДНЗ в умовах інформаційного суспільства та ін.

У межах конференції була організована виставка посібників педагогів дошкільних навчальних закладів м. Вінниці та навчально-методичного забезпечення по впровадженню продуктивних освітньо-оздоровчих технологій у сучасному ДНЗ.

Крім того, учасники конференції мали змогу на свій вибір відвідати цікаві майстер-класи:

  • Майстерня управління (для  керівників навчальних закладів)
  • Майстерня психології (для  психологів дошкільних та шкільних навчальних закладів)
  • Майстерня батьківства (для батьків вихованців  навчальних закладів)
  • Майстерня здоров’я ( для  лікарів, медичних сестер, фіз. інструкторів  ДНЗ)
  • Майстерня арт-педагогіки (для  психологів, вихователів, вчителів та батьків)
  • Майстерня творчого дизайну (для музичних керівників, організаторів свят та розваг і батьків).                            

Під час проведення майтер-класу «Майстерня управління» Ніна Омельяненко, головний редактор журналу «Практика управління дошкільним закладом», голова Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» розкрила тему «Стратегічні напрямки діяльності сучасного керівника». Головний редактор журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» Наталія Савінова супроводжувала виступ Ніни Володимирівни показом відповідних документів у системі «Expertus: Дошкільний заклад».

Тетяна Гурковська
, головний редактор журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» провела майстер-клас на тему «Психолого-педагогічні основи взаємодії у діяльності педагогів та дітей у дошкільному закладі».

По закінченню роботи конференції учасники отримали сертифікати.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк