Наскільки добре українці володіють англійською мовою?

6 листопада 2013 11
Міжнародний освітній центр Education First Proficiency Index опублікував рейтинг володіння англійською мовою серед населення неангломовних країн. Цього року лідерами стали жителі Скандинавії. А Україна посіла 27-му сходинку із 60-ти.

Міжнародний освітній центр Education First Proficiency Index підготував черговий індекс володіння англійською мовою. У цей список увійшли 60 неангломовних країн.

Україна посіла 27-ме місце, відставши від Японії на одну позицію та обійшовши Російську Федерацію на чотири пункти. Однак якщо в Туреччині, Казахстані, Угорщині та Росії респонденти під час тестування показали кращі результати, ніж кілька років тому, то Україна залишилася на старих позиціях.

Цьогоріч лідерами рейтингу стали жителі Скандинавії. Країни цього регіону — Швеція, Норвегія, Данія — посіли три місця з п’яти найкращих. У свою чергу, найгірше володіють мовою Шекспіра респонденти в арабському регіоні. Три останні місця рейтингу посіли Алжир, Саудівська Аравія та Ірак.

Варто додати, що з усіх пострадянських країн найліпший результат показала Естонія, зайнявши четверту сходинку.

Порівняння знань англійської мови серед населення планети проводиться вже втретє. У 2012 році для створення рейтингу було протестовано знання 750 тисяч дорослих осіб у 60-ти країнах світу. Крім того, для порівняльного аналізу знань між 2007 та 2012 роками вчені вивчили результати тестів п'яти мільйонів людей.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль