Руховий режим дітей дошкільного віку

6 січня 2016
565
Середній бал: 5 із 5

Зустрічайте перший номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу», у якому розглянуто, як організувати руховий режим дітей дошкільного віку

Зустрічайте перший номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу», у якому розглянуто, як організувати руховий режим дітей дошкільного віку.

Зима — це радість від новорічних свят, які асоціюються в кожного з пахощами хвої, мандаринами, миготінням різноколірних вогників, родинними застіллями, подарунками, дзвінкими колядками та щедрівками. У ці дні ми віримо, що Новий рік принесе в наше життя зміни на краще, а все погане залишить позаду. Нехай це свято — вісник оновлення, мрій і сподівань — подарує вашим родинам добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у новому році ви зробили все те, про що так давно мріяли. А про реалізацію професійних бажань медичних сестер дошкільних закладів подбає улюблене фахове видання — буде й надалі вірним і надійним помічником у роботі.

Цьогоріч на ваші прохання у журналі «Медична сестра дошкільного закладу» урізноманітнюємо рубрику з організації харчування — висвітлюватимемо тему впровадження кухні різних етнографічних регіонів України в дошкільних навчальних закладах. У першому числі журналу досвідом діляться колеги з Галичини. А на третій сторінці обкладинки журналу пропонуватимемо кольорові пам’ятки щодо корисних властивостей різних продуктів харчування. Ви зможете розміщувати їх в інформаційних куточках для батьків, використовувати під час виступів на засіданнях методичних об’єднань, зрештою — завжди матимете професійну «шпаргалку» напохваті.

Важливою складовою санітарно-просвітницької роботи медичної сестри в дошкільному навчальному закладі має бути проведення спільно з іншими працівниками закладу санітарно-просвітницьких заходів для дітей, зокрема днів здоров’я. Інформуємо вас про відкриття нової рубрики «Долучаємося до організації свят». Цього разу в ній подаємо сценарій захопливого Дня здоров’я від ваших колег із Хмельниччини.

logo