У МОН нагородили лауреатів Державної премії України в галузі освіти

28 жовтня 2013 30
У Міністерстві освіти і науки України відбулося вручення дипломів та почесних знаків лауреатам Державної премії України в галузі освіти. Під час урочистостей Дмитро Табачник ще раз відзначив досягнення освітян, які удостоєні найвищої відзнаки.

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник вручив дипломи та почесні знаки лауреатам Державної премії України в галузі освіти 2013 року.

Під час урочистостей міністр зауважив, що цьогоріч до Комітету з Державної премії в галузі освіти надійшли матеріали від 12 творчих колективів, повідомляє МОН.

«Вже на етапі представлення робіт Комітету вони пройшли доволі серйозну перевірку на засіданнях вчених та педагогічних  рад наукових установ і організацій, навчальних закладів. За результатами широкого громадського обговорення і експертизи матеріалів, на засіданнях п’яти спеціалізованих секцій визначено найкращі роботи. Під час підсумкового засідання Комітету, 3 липня 2013 року, шляхом таємного голосування, відповідно до Положення про Державну премію в галузі освіти, визначено найкращі колективи, рекомендовані Президенту України на здобуття Державної премії України в галузі освіти у 2013 році», — розповів міністр.

Він нагадав, що  лауреатами Державної премії України в галузі освіти 2013 року стали 28 осіб. Серед них: академіки Національної академії педагогічних наук України Алла Богуш, Віктор Баженов, Віктор Андрущенко, Леонід Губерський, Василь Кремень.

У номінації «Дошкільна та позашкільна освіта» цьогоріч відзначено авторський колектив з Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського за наукову роботу «Дошкільна освіта: наука, теорія, практика». До спільного проекту Наталії Гавриш та Алли Богуш увійшли дослідження в галузі дошкільної освіти майже за чверть століття.  Уперше в Україні і країнах пострадянського простору започатковано новий науково-педагогічний напрям — українська дошкільна лінгводидактика; розроблено нові концептуальні підходи щодо стратегії розбудови дошкільної освіти України у ХХІ столітті; презентовано інноваційні технології розвитку, навчання і виховання дітей.

Завідувач кафедри Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського Алла Богуш подякувала за те, що освітяни України мають можливість здобувати Державну премію у своїй освітянській галузі.

«Це радість те, що наймолодшу і найменшу в кількісному віковому аспекті ланку дошкільної освіти визнано такою високою нагородою», — зазначила лауреат.

У номінації «Загальна середня освіта» лауреатами стали Олександр Рудяков і Тетяна Фролова, автори підручників «Російська мова» для 8-х та 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. За словами міністра, в основі цих підручників лежить оригінальна методична система, що дозволяє вести комплексне навчання різним видам мовленнєвої діяльності.

Авторський колектив, до складу якого ввійшли представники професійно-технічної освіти, академічної науки, вищої школи та фахівців виробничої сфери, вибороли перемогу в номінації «Професійно-технічна освіта». Циклом робіт «Створення інноваційно-зорієнтованої моделі та умов для підготовки фахівців будівельної галузі з урахуванням можливостей сучасних матеріалів і технологій» була представлена система навчання фахівців відповідно до технічних і технологічних умов сучасного будівельного виробництва без використання коштів державного бюджету.

Зазначимо, що за три роки існування Державної премії України у галузі освіти вже понад 80 представників різних регіонів і різних ланок освіти були удостоєні цієї найвищої відзнаки.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль