Експертиза цінності документів

24 жовтня 2013 64
Зустрічайте жовтневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом». На його сторінках наведено положення нормативних документів щодо діяльності експертної комісії ДНЗ, подано рекомендації щодо групування документів у справи та багато іншого.

Вийшов друком жовтневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом». Тема цього номера — експертиза цінності документів.

У журналі розглянуто зміни у Типовому положенні про атестацію педагогічних працівників, що набрали чинності у вересні. У статті «Атестація керівників дошкільних навчальних закладів» наведено порядок організації чергової та позачергової атестацій, вивчення професійної діяльності керівників навчальних закладів.

Також на сторінках цього номера журналу розглянуто окремі зміни у законодавстві щодо захисту персональних даних, які набирають чинності у новому році.

За сучасних умов важливо, щоб керівник дошкільного навчального закладу чітко бачив перспективи розвитку свого закладу та спрямовував педагогічний колектив на виконання стратегічних завдань. Тож вашій увазі пропонуємо досвід розроблення стратегії розвитку дошкільного навчального закладу.

Також із досвіду діяльності керівника дошкільного навчального закладу — застосування форми прес-конференції у роботі з педагогічними працівниками, що дає змогу цікаво та різнобічно виконувати різноманітні управлінські завдання.

Крім того, у жовтневому номері журналу надруковано відповіді на запитання щодо права завідувача одногрупового дошкільного навчального закладу на підвищену оплату праці за педагогічне звання «вихователь-методист»; щодо тривалості щорічної основної відпустки керівника гуртка; тривалості робочого часу методиста відділу освіти, який працює також у дошкільному навчальному закладі; встановлення кількості штатних одиниць посади сестри медичної старшої у навчально-виховному комплексі.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках щомісячного журналу «Практика управління дошкільним закладом».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль