Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Відбувся Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов «Якість освіти: унікальна роль мови»

  • 18 жовтня 2013
  • 32

17 жовтня 2013 року відбувся Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов «Якість освіти: унікальна роль мови». Учасники заходу обговорили питання ролі іноземної мови у забезпеченні якісної освіти та розвитку полікультурного суспільства.

У Київському національному лінгвістичному університеті відбувся Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов «Якість освіти: унікальна роль мови» під головуванням заступника міністра освіти і науки Бориса Жебровського.

Під час пленарного засідання виступили ректор Київського національного лінгвістичного університету Роман Васько; директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод; завідувач лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України Валерій Редько; доктор педагогічних наук, професор Софія Ніколаєва; директор Британської Ради в Україні Мартін Даул; заступник директора Гете-Інституту в Україні Петра Кьоппер-Маєр, аташе Посольства Французької Республіки в Україні Вірджінія Вільшанж; добровольці Корпусу Миру США в Україні. У форумі також взяли участь головний редактор журналу «Заступник директора школи» Вікторія Мусійченко та редактор-експерт Ірина Довгаль.

На форумі, зокрема, обговорювали теми ролі іноземної мови у забезпеченні якісної освіти, мовної освіти в багатокультурному суспільстві, методології, проблем та перспектив другої іноземної мови, міжнародної співпраці як важливого фактора реформування іншомовної освіти.

У межах форуму відбувся круглий стіл «Особливості навчально-методичного забезпечення з іноземних мов учнів загальноосвітніх навчальних закладів», у якому взяли участь автори підручників з іноземних мов, представники Інституту педагогіки НАПН України та інші.

Учасники форуму отримали відповіді на запитання щодо створення навчально-методичних комплектів; використання ІКТ як на уроках, так і під час підготовки та перепідготовки вчителів; організації дистанційного навчання; проведення вебінарів для вчителів тощо.

З методичними рекомендаціями щодо вивчення другої іноземної мови з 5-го класу ви можете ознайомитися в журналі «Заступник директора школи» № 09/2013.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк