-

Відбувся Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов «Якість освіти: унікальна роль мови»

18 жовтня 2013
47
Середній бал: 5 із 5

17 жовтня 2013 року відбувся Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов «Якість освіти: унікальна роль мови». Учасники заходу обговорили питання ролі іноземної мови у забезпеченні якісної освіти та розвитку полікультурного суспільства.

У Київському національному лінгвістичному університеті відбувся Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов «Якість освіти: унікальна роль мови» під головуванням заступника міністра освіти і науки Бориса Жебровського.

Під час пленарного засідання виступили ректор Київського національного лінгвістичного університету Роман Васько; директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод; завідувач лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України Валерій Редько; доктор педагогічних наук, професор Софія Ніколаєва; директор Британської Ради в Україні Мартін Даул; заступник директора Гете-Інституту в Україні Петра Кьоппер-Маєр, аташе Посольства Французької Республіки в Україні Вірджінія Вільшанж; добровольці Корпусу Миру США в Україні. У форумі також взяли участь головний редактор журналу «Заступник директора школи» Вікторія Мусійченко та редактор-експерт Ірина Довгаль.

На форумі, зокрема, обговорювали теми ролі іноземної мови у забезпеченні якісної освіти, мовної освіти в багатокультурному суспільстві, методології, проблем та перспектив другої іноземної мови, міжнародної співпраці як важливого фактора реформування іншомовної освіти.

У межах форуму відбувся круглий стіл «Особливості навчально-методичного забезпечення з іноземних мов учнів загальноосвітніх навчальних закладів», у якому взяли участь автори підручників з іноземних мов, представники Інституту педагогіки НАПН України та інші.

Учасники форуму отримали відповіді на запитання щодо створення навчально-методичних комплектів; використання ІКТ як на уроках, так і під час підготовки та перепідготовки вчителів; організації дистанційного навчання; проведення вебінарів для вчителів тощо.

З методичними рекомендаціями щодо вивчення другої іноземної мови з 5-го класу ви можете ознайомитися в журналі «Заступник директора школи» № 09/2013.

logo