text
Педрада

Відбувся Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов «Якість освіти: унікальна роль мови»

  • 18 жовтня 2013
  • 32

17 жовтня 2013 року відбувся Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов «Якість освіти: унікальна роль мови». Учасники заходу обговорили питання ролі іноземної мови у забезпеченні якісної освіти та розвитку полікультурного суспільства.

У Київському національному лінгвістичному університеті відбувся Всеукраїнський форум вчителів іноземних мов «Якість освіти: унікальна роль мови» під головуванням заступника міністра освіти і науки Бориса Жебровського.

Під час пленарного засідання виступили ректор Київського національного лінгвістичного університету Роман Васько; директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод; завідувач лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України Валерій Редько; доктор педагогічних наук, професор Софія Ніколаєва; директор Британської Ради в Україні Мартін Даул; заступник директора Гете-Інституту в Україні Петра Кьоппер-Маєр, аташе Посольства Французької Республіки в Україні Вірджінія Вільшанж; добровольці Корпусу Миру США в Україні. У форумі також взяли участь головний редактор журналу «Заступник директора школи» Вікторія Мусійченко та редактор-експерт Ірина Довгаль.

На форумі, зокрема, обговорювали теми ролі іноземної мови у забезпеченні якісної освіти, мовної освіти в багатокультурному суспільстві, методології, проблем та перспектив другої іноземної мови, міжнародної співпраці як важливого фактора реформування іншомовної освіти.

У межах форуму відбувся круглий стіл «Особливості навчально-методичного забезпечення з іноземних мов учнів загальноосвітніх навчальних закладів», у якому взяли участь автори підручників з іноземних мов, представники Інституту педагогіки НАПН України та інші.

Учасники форуму отримали відповіді на запитання щодо створення навчально-методичних комплектів; використання ІКТ як на уроках, так і під час підготовки та перепідготовки вчителів; організації дистанційного навчання; проведення вебінарів для вчителів тощо.

З методичними рекомендаціями щодо вивчення другої іноземної мови з 5-го класу ви можете ознайомитися в журналі «Заступник директора школи» № 09/2013.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк