У Массачусетсі хочуть внести тему Голодомору до шкільних програм

18 жовтня 2013
23
Середній бал: 5 із 5

В американському штаті Массачусетс запропонували внести тему Голодомору до навчальної програми з історії вищих шкіл. 31 жовтня 2013 року відбудуться слухання щодо цього законопроекту.

У Массачусетсі (США) пропонують внести тему Голодомору в Україні 1932-1933 років до шкільної програми штату. 

Слухання щодо можливого внесення цієї теми до навчальної програми з історії вищих шкіл штату відбудуться у Бостоні 31 жовтня 2013 року.

Про це повідомляє медіа-портал українського діаспори «VIDIA».

«Якщо цей законопроект буде прийнято, Массачусетс стане другим штатом, в якому у школах розповідатимуть про Голодомор. З 2005 року такої домовленості досягнуто в Іллінойсі», — йдеться у повідомленні.

Як зазначає Центр дослідження визвольного руху, американські школярі та студенти є постійними відвідувачами Українського національного музею в Чикаго, де в окремій виставковій залі розміщена найбільша у США документальна виставка про Голодомор в Україні.

Нагадаємо, що цьогоріч відзначаються 80-і роковини Голодомору 1932-1933 років. Громадський комітет із вшанування пам'яті жертв Голодомору, створений у 2010 році, вже розпочав підготовку до проведення пам'ятних заходів 23 листопада.

logo