У колі друзів

16 жовтня 2013 9
Фахівці з дошкільної освіти взяли участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі-практикумі «Формування основ духовності у дітей дошкільного віку засобами мистецтва», що відбувся на Дніпропетровщині.

9-10 жовтня на Дніпропетровщині відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар-практикум «Формування основ духовності у дітей дошкільного віку засобами мистецтва».

Більше 100 учасників заходу гостинно прийняли міста Дніпропетровськ та Дніпродзержинськ. Методисти інститутів післядипломної освіти, керівники дошкільних закладів, фахівці управлінь освіти та науки, науковці та педагоги-дошкільники з усіх куточків України зібралися цими теплими осінніми днями у мальовничому краї на березі Дніпра, аби обмінятися досвідом щодо духовно-морального виховання дошкільників.

Відкриваючи семінар, з вітальним словом до всіх учасників звернувся ректор Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Михайло Романенко. Присутніх привітала й Олена Ісаєва — начальник відділу дошкільної освіти, виховної роботи та соціального захисту Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації. На пленарному засіданні фахівці з питань дошкільної освіти заслухали виступи докторів пед. наук, професорів Алли Богуш, Наталії Гавриш, голови правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніни Омельяненко, спеціаліста Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України Ольги Долинної та провідних практиків з питань духовно-морального виховання. Вони поділилися з присутніми досвідом щодо розвитку духовного потенціалу особистості засобами образотворчого мистецтва, художнього слова, участі батьків у розвитку духовності дошкільників тощо.

Учасники відвідали низку дошкільних навчальних закладів області, серед яких дитячий садок № 108 (м. Дніпропетровськ) та №2 «Берізка» (смт Ювілейне Дніпропетровського району). У дошкільному навчальному закладі — центрі розвитку дитини № 31 «Барвінок», м. Дніпродзержинськ, учасники семінару оглядали водно-оздоровчий комплекс та ознайомлювалися з роботою гуртків петриківського розпису, хореографії, англійської мови, валеології. А в дошкільному навчальному закладі № 1 с. Петриківка всі охочі учасники семінару взяли участь у майстер-класі народних майстрів, заслужених художників України Валентини Панко, Володимира Глущенка, Ганни Самарської, Людмили Горбулі та отримали сувеніри, оздоблені петриківським розписом.

Для гостей міста також провели оглядову екскурсію по спортивному комплексу «Дзержинка», а юні танцівники влаштували справжнє феєричне дійство — спортивно-танцювальне свято «Майданс дошкільників-2013». А ще учасники семінару відвідали гордість краю — музей та виставковий зал петриківського розпису.

У семінарі брали участь і члени Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» та представники напряму «МЦФЕР: Освіта» Ніна Омельяненко, Наталія Савінова та Тетяна Гурковська. Під час зустрічі з працівниками дошкільної освіти Дніпропетровщини Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніна Омельяненко розповіла про здобутки асоціації за двохрічний термін її існування та обговорила з присутніми плани на майбутнє. Головний редактор журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» Наталія Савінова презентувала нове унікальне видання для вихователів «Методична скарбничка вихователя», яке виходитиме із січня наступного року, а також разом з головним редактором журналів «Практичний психолог: Школа» та «Практичний психолог: Дитячий садок» Тетяною Гурковською нагородили педагогів Дніпропетровщини — переможців та дипломантів фахових конкурсів від журналів.

Два дні семінару промайнули в атмосфері доброти, щедрості, гостинності та в активній співпраці всіх його учасників. Відчувалося  неймовірне бажання ділитися досвідом заради спільної справи — виховання освічених і духовно розвинених дітей.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль