Дітей познайомили з толерантністю

14 жовтня 2013
53
Середній бал: 5 із 5

У Києві стартував проект «Толерантність», покликаний сформувати толерантне ставлення дітей до людей, які мають обмежені можливості. Заняття, проведене на презентації проекту, складалося з трьох частин і було дуже пізнавальним для юних слухачів.

Проект «Толерантність» розпочав свою роботу в Літературно-меморіальному музеї-квартирі П.Г. Тичини. Головна мета проведення проекту — сформувати толерантне ставлення здорових дітей до людей з обмеженими можливостями.

Не дивлячись на численні тематичні заняття у школах, «круглі столи» та конференції, організовані на рівні департаментів та управлінь освіти, результати соціологічних досліджень показують, що таких заходів недостатньо.

Виходячи з цього, працівники музею-квартири започаткували соціально-педагогічний проект «Толерантність», який презентували разом з учнями четвертого класу школи № 57 міста Києва.

Заняття складалося з трьох частин.

Спочатку дітям запропонували ПОСЛУХАТИ мультфільм для незрячих, а потім подивитися його, щоб відчути все розмаїття фарб і форм намальованої історії.

У рамках другої частини діти вдягали на очі пов’язки та йшли до музею-квартири, де вони слухали розповідь і торкалися руками окремих предметів. Вдруге діти оглянули музей повноцінно, знявши стрічки зі своїх очей.

Нарешті, у  третій частині заняття юні учасники презентації створювали веселі та оптимістичні малюнки, використовуючи під час виконання творчого завдання яскраві спогади та враження. Про те, як вони це робили, розкажуть світлини.

logo