Зустрічайте — довгоочікувана «настільна книга» з організації харчування в ДНЗ!

11 жовтня 2013
5841
Середній бал: 5 із 5

Пропонуємо вашій увазі першу в Україні «настільну книгу» для працівників дошкільних навчальних закладів, які займаються організацією харчування дітей. Довідник «Організація харчування дітей у дошкільних начальних закладах» рекомендовано Міністерством освіти і науки України до використання.

МЦФЕР: Освіта презентує видання «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», якому надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» та створено за сприяння ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Видання можна назвати «настільною книгою» для працівників дошкільних навчальних закладів, які організовують харчування дітей, а також працівників контролюючих органів, які перевіряють стан харчування дітей у таких закладах, батьків, студентів відповідних вишів.

Зокрема, у ньому подано загальні вимоги до організації харчування дітей, норми харчування дітей, хімічний склад та енергетична цінність продуктів, а також рекомендації щодо:

  • складання меню та картотеки страв;
  • оброблення та зберігання продуктів;
  • харчування дітей окремих категорій.

Бестселер з питань харчування дітей у дошкільних закладах   онлайн​​

Велику практичну цінність мають матеріали, розміщені в додатках довідника, — картотека страв з детальним описом технології приготування кожної страви; посадові та робочі інструкції працівників, які опікуються організацією харчування дітей; примірні двотижневі меню; приклади оформлення інших документів з питань організації харчування та приклади визначення фактичного виходу готових страв, обчислення енергетичної цінності й хімічного складу продуктів харчування.

Незамінним помічником стане і річний комплекс примірних двотижневих меню для дошкільних навчальних закладів загального типу за триразового харчування з картотекою страв до цих меню та таблицями виконання норм харчування за продуктами харчування.

УВАГА! Особливі умови для передплатників журналу «Медична сестра дошкільного закладу» та колективних замовників!

Читайте докладніше

logo