На учнів 5-х та 10-х класів чекає моніторинг якості загальної середньої освіти

7 жовтня 2013 25
Інститут інноваційних технологій і змісту освіти проведе моніторинг якості загальної середньої освіти у 5-х та 10-х класах загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової типових навчальних планів.

З 14 жовтня 2013 року в загальноосвітніх навчальних закладах країни буде проведено моніторинг якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі.

Моніторинг здійснюватиметься у 5-х та 10-х класах загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової типових навчальних планів.

Учні 5-х класів складатимуть тести з п’яти навчальних предметів: 14 жовтня — математика; 16 жовтня — українська мова; 18 жовтня — я і Україна (громадянська освіта), основи здоров’я — комбінований тест; 22 жовтня — іноземна мова; 24 жовтня  — російська мова.

Для учнів 10-х класів передбачено десять контрольних робіт за наступним графіком: 14 жовтня — українська мова; 15 жовтня — алгебра; 16 жовтня — біологія; 17 жовтня — іноземна мова; 18 жовтня — хімія; 21  жовтня — історія України/всесвітня історія; 22 жовтня — геометрія; 23 жовтня — географія; 24 жовтня — фізика і, нарешті, 25 жовтня — технології.

Міністерство освіти і науки України рекомендує перебудувати навчально-виховний процес у визначені дні таким чином, щоб провести моніторинг з певного навчального предмета.

Перед початком кожного уроку, на якому буде проводитися моніторинг, учні повинні дати відповіді на запитання анкети, розміщеної у бланку відповідей з відповідного навчального предмета. Час для заповнення анкет не враховується до 45 хвилин, відведених учням для виконання тесту.

Варіанти тестів для виконання їх учнями будуть оголошені о 12.00 напередодні дня, визначеного графіком проведення моніторингу. Якщо моніторинг проводитиметься у понеділок – варіанти будуть оголошені в останній перед цим робочий день (п’ятницю).

Кожен учень виконуватиме один з чотирьох оголошених варіантів тесту і для виконання роботи використовує бланк відповідей із збірника завдань.

У день проведення моніторингу правильні відповіді до завдань тестів з відповідних навчальних предметів будуть розміщені о 14:00 в інтернеті на веб-сайтах Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти та Національної академії педагогічних наук України.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль