Договірні відносини

2 жовтня 2013 16
Побачив світ третій випуск КОЗА-ДИСКу «Шаблони документів закладу освіти». Для вас на диску розміщено рекомендації, пам’ятки та шаблони договорів. Усі потрібні нормативні документи та офіційні роз’яснення подано в окремій папці каталогу документів.

Третій випуск КОЗА-ДИСКу привячено темі «Договірні відносини». Пропонуємо ознайомитися зі змістом.

Грамотно складений і правильно оформлений договір — запорука дотримання сторонами його істотних умов і виконання усіх зобов’язань. Щоб не припуститися помилок у роботі з різними видами договорів, пропонуємо ознайомитися з практичними рекомендаціями щодо їх укладання, оформлення, внесення змін і доповнень, захисту від підробок та скористатися шаблонами відповідних договорів.

Аби досягти домовленості з контрагентами, керівник має успішно провести переговори. Ознайомившись з рекомендаціями та пам’ятками, поданими у цьому випуску видання, та взявши їх на замітку, ви не сумніватиметеся в успішності переговорів, адже вже знатимете технологію, принципи, стратегії та тактичні прийоми їх ведення. А ще — про діловий етикет, від дотримання якого безпосередньо залежить і особистий імідж керівника, і імідж очолюваного ним навчального закладу.

На диску подано шаблони:

  • трудового та колективного договорів;
  • договорів про співпрацю з дошкільними, загальноосвітніми, позашкільними навчальними закладами; організаціями та установами;
  • договорів про надання платних освітніх послуг;
  • договору підряду тощо.

Значною підмогою в роботі стануть також приклади, пам’ятки, довідкові таблиці, покрокові алгоритми, робочі ситуації, консультації. Їх використання дасть керівнику змогу удосконалити та поглибити знання з теми договірних відносин у навчальному закладі.

Щоб полегшити пошук потрібних нормативних документів та офіційних роз’яснень, якими послуговуються під час укладання договірних відносин, у цьому випуску  їх подано в окремій папці каталогу документів.

Ознайомтеся докладніше з третім випуском КОЗА-ДИСКу «Шаблони документів закладу освіти».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль