Портфель учителя музичного мистецтва

1 жовтня 2013 33
Побачило світ презентаційне число журналу «Учитель музичного мистецтва», на сторінках якого ви знайдете актуальні матеріали, прем’єри дитячих пісень визнаних українських композиторів, а також сценарій новорічного мюзиклу для учнів старшої школи.

Вийшло друком презентаційне число журналу «Учитель музичного мистецтва» (№ 0/2013) — вашого нового порадника й помічника з усіх питань музично-естетичного виховання школярів у загальноосвітніх навчальних закладах!

У презентаційному числі журналу ми розмістили матеріали в найактуальніших рубриках — «Слово експерта», «Методичний кабінет», «Сценарії свят» тощо. Рубрика «Нототека» містить прем’єри дитячих пісень визнаних українських композиторів для учнів початкової та основної школи.

Для учнів старшої школи ми підготували сучасний сценарій новорічного мюзиклу, який дасть змогу старшокласникам відчути себе справжніми рок-зірками. І не лише на сцені шкільної актової зали, а й… на професійній столичній студії! Якщо, звісно, вони стануть переможцями конкурсу «Ми — рок-зіркова школа!», оголошеного редакцією журналу «Учитель музичного мистецтва». Детальніше про умови конкурсу — на сторінках журналу.

Приєднуйтеся до наших передплатників та ставайте нашими авторами. Творитимемо новий журнал разом!

Замовте безоплатний презентаційний номер нового журналу «Учитель музичного мистецтва».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Складаємо наказ: 5 хвилин і готово» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах