Відповідність вимогам професії медичної сестри

1 жовтня 2013
48
Середній бал: 5 із 5

Є приємна новина для освітян дошкілля, які виконують медичну роботу та опікуються дитячим харчуванням, — виходить друком свіжий номер журналу (№ 10/2013) «Медична сестра дошкільного закладу».

Побачив світ свіжий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу». Тема жовтневого номера — визначаємо відповідність вимогам професії медичної сестри.

Успішність професійної діяльності певною мірою залежить від відповідності працівника вимогам обраної професії. У жовтневому номері запропоновано професіографічний матеріал, який допоможе медичній сестрі дошкільного навчального закладу не лише оцінити себе як фахівця, а й наблизитися до образу ідеального медичного працівника.

На шпальтах журналу подано роз’яснення, як оформити документацію з організації дієтичного харчування дітей за принципами варіативності та комбінування продуктів і страв. До того ж у статті «Оформлюємо документацію з організації дієтичного харчування дошкільників» розміщено приклади оформлення таких документів:

  • список дітей, які потребують дієтичного харчування;
  • примірне двотижневе меню на осінній період для дошкільних навчальних закладів загального типу з урахуванням дієтичного харчування дітей, які потребують дієти № 5;
  • Журнал бракеражу готової продукції за дієтичного харчування дітей у дошкільному навчальному закладі.

Також для перспективного планування стануть у пригоді приклад оформлення примірного двотижневого меню на зимово-весняний період для дітей дошкільних навчальних закладів загального типу з триразовим харчуванням та картки-розклади для картотеки страв.

У разі появи у дитини грибка стоп батьки часто вдаються до самолікування. Утім за такими симптомами, як свербіння, больові відчуття і зміна кольору шкіри стоп чи нігтів, розпізнати захворювання і обрати ефективний метод лікування досить складно. У статті «Запобігаємо мікозу стоп у дітей дошкільного віку» пояснено, як запобігти виникненню, діагностувати та вилікувати мікоз стоп дошкільника — одне із найпоширеніших грибкових захворювань.

Скарбничка інформаційних матеріалів медичної сестри завдяки свіжому номеру поповниться чотирма актуальними санітарними бюлетенями для батьків вихованців щодо:

  • профілактики отруєнь дітей лікарськими препаратами вдома;
  • дій у разі виявлення в дитини алергії на холод;
  • догляду за вухами, очима та носом дитини;
  • питного режиму дитини вдома.

Сторінки журналу з пам’ятками можна скопіювати та розмістити на інформаційному стенді.

На сторінках жовтневого номера журналу «Медична сестра дошкільного закладу» розміщено відповіді на запитання читача щодо порядку нарахування та виплати премій медичним працівникам дошкільних навчальних закладів, а також про алгоритм отримання путівок на санаторно-курортне лікування.

logo