МОН пропонує переглянути затверджені ДержСанПіни

1 жовтня 2013
33
Середній бал: 5 із 5

Міністерство освіти і науки України висловило пропозиції щодо внесення змін до Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей».

Міністерство освіти і науки України висловило незгоду з новими Державними санітарними нормами та правилами «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей».

Відомство звернулося до міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової з Листом Міністерства освіти і науки України від 25.09.2013 № 1/12-7801 , що містить пропозиції та застереження.

У ньому міністерство повідомляє про те, що новий документ суперечить Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та ускладнює виконання Нових соціальних ініціатив Президента України «Діти — майбутнє України».

У міністерстві стверджують, що зазначений документ погоджений відомством за умови його подальшого доопрацювання та врахування усіх пропозицій.

«Остаточна редакція, що затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 01.08.2013 № 678 та зареєстрована 9 серпня 2013 року в Міністерстві юстиції України, до Міністерства освіти і науки не надходила», — йдеться у листі.

З огляду на це, МОН наполягає на внесенні змін у документ і на відтермінуванні набуття ним чинності з 1 вересня наступного року.

Нагадаємо, що нещодавно в Міністерстві охорони здоров’я України було проведено брифінг, у рамках якого відбулося обговорення нових положень Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей».

logo