Школярам презентували спецкурс «Основи податкових знань»

19 вересня 2013
53
Середній бал: 5 із 5

19 вересня 2013 року відбулася презентація нового спецкурсу «Основи податкових знань». Учнів однієї з київських шкіл познайомили з підручником та програмою майбутнього предмета.

19 вересня 2013 року міністр освіти і науки України Дмитро Табачник та міністр доходів і зборів України Олександр Клименко презентували в одній із київських шкіл спецкурс «Основи податкових знань».

Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, спеціальний курс за вибором з основ податкових знань розроблено двома міністерствами для учнів 9-11 класів та спрямований на формування податкової культури підростаючого покоління, створення позитивного іміджу сумлінного платника податків та підвищення рівня добровільної сплати податків.

Підручник з «Основ податкових знань» для 9-го класу ознайомлює школярів з історією розвитку податкової справи, основними етапами становлення податкової системи України, податковою політикою держави та з правами і обов’язками платників податків.

У своїй промові міністр освіти і науки України наголосив, що головна мета нового спецкурсу — змінити ментальність суспільства.

«Нам у першу чергу потрібно змінити суспільний погляд на податки, адже без них немає жодної держави. Без податків не може існувати медицина, школа, виплачуватись пенсії. Саме тому процвітають ті країни, де за багато років, за багато поколінь склалося усвідомлення кожної людини, що сплата податку є найважливішим громадянським обов’язком».

Дмитро Табачник повідомив, що на сьогодні готується електронна версія підручника з «Основ податкових знань» для 9-го класу, більш насичена матеріалом для поглибленого навчання та підготовки до олімпіад. Також на сьогодні готуються до друку підручники для 10-11-х класів.

 

logo