Зустрічайте вересневий номер журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»!

17 вересня 2013 37
У вересневому номері, що присвячений темі «Духовно-моральне виховання дошкільників», визначено основні компоненти виховання дітей дошкільного віку та засади організації освітнього процесу.

Побачив світ черговий номер щомісячного журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

У статті «Методичний конструктор у журналі «Методична скарбничка вихователя» представлено орієнтовну тематику та основні рубрики нового видання — щомісячного журналу «Методична скарбничка вихователя». Охарактеризовано основні теоретичні засади, які мають бути враховані при блочно-тематичній організації освітнього процесу за принципом методичного конструктора. Подано орієнтовну форму планування життєдіяльності дітей молодшої групи протягом тижня.

Публікація «Духовно-моральне виховання дошкільників» присвячена основним компонентам духовно-морального виховання дошкільників. Описано практичні аспекти роботи за розробленою автором програмою духовно-морального виховання дітей раннього та дошкільного віку. Подано тематичне планування духовно-морального виховання дітей раннього та молодшого дошкільного віку.

«Використання мультфільмів як засобу розвитку зв’язного мовлення дошкільників» — у статті проаналізовано сучасний стан медіадидактичного забезпечення освітнього процесу. Подано тематичне планування перегляду мультфільмів із метою розвитку зв’язного мовлення у дітей старшого дошкільного віку.

Також для вас у свіжому номері:

  • технологія виготовлення театральних іграшок із солоного тіста;
  • тест для самодіагностики;
  • пам’ятка для вихователя;
  • імена переможців конкурсу «Методичний супровід розвитку дітей раннього віку».

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках щомісячного журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль