Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

На учнів 5-х та 10-х класів чекає моніторинг якості загальної середньої освіти

  • 5 вересня 2013
  • 18

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти проведе моніторингу якості загальної середньої освіти у 5-х та 10-х класах загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової типових навчальних планів.

У жовтні 2013 року буде проведено моніторинг якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі.

Моніторинг здійснюватиметься у 5-х та 10-х класах загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової типових навчальних планів.

Учні 5-х класів складатимуть тести з п’яти навчальних предметів: 14 жовтня — математика; 16 жовтня — українська мова; 18 жовтня — я і Україна (громадянська освіта), основи здоров’я — комбінований тест; 22 жовтня — іноземна мова; 24 жовтня  — російська мова.

Для учнів 10-х класів передбачено десять контрольних робіт за наступним графіком: 14 жовтня — українська мова; 15 жовтня — алгебра; 16 жовтня — біологія; 17 жовтня — іноземна мова; 18 жовтня — хімія; 21  жовтня — історія України/всесвітня історія; 22 жовтня — геометрія; 23 жовтня — географія; 24 жовтня — фізика і, нарешті, 25 жовтня — технології.

Міністерство освіти і науки України рекомендує перебудувати навчально-виховний процес у визначені дні таким чином, щоб провести моніторинг з певного навчального предмета.

Перед початком кожного уроку, на якому буде проводитися моніторинг, учні повинні дати відповіді на запитання анкети, розміщеної у бланку відповідей з відповідного навчального предмета. Час для заповнення анкет не враховується до 45 хвилин, відведених учням для виконання тесту.

Варіанти тестів для виконання їх учнями будуть оголошені о 12.00 напередодні дня, визначеного графіком проведення моніторингу. Якщо моніторинг проводитиметься у понеділок – варіанти будуть оголошені в останній перед цим робочий день (п’ятницю).

Кожен учень виконуватиме один з чотирьох оголошених варіантів тесту і для виконання роботи використовує бланк відповідей із збірника завдань.

У день проведення моніторингу правильні відповіді до завдань тестів з відповідних навчальних предметів о 14.00 — будуть розміщені в інтернеті на веб-сайтах Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти та Національної академії педагогічних наук України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк