Додатки Google як інструмент післядипломної педагогічної освіти

25 грудня 2015 72
Google Apps for Education — інструмент неформальної освіти у післядипломній педагогічній освіті

У місті Слов’янськ Донецької області 23-24 грудня 2015 року за підтримки Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Освітньої спільноти Google (GEG) відбувся тренінг «Google Apps for Education в організації роботи інституту післядипломної педагогічної освіти», призначений для викладачів та методистів Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Протягом двох днів працівники інституту працювали з сервісами Google Apps For Education (далі — GAFE). Тренінг розпочався з розміщення на on-line дошці Padlet власних очікувань учасників. Для знайомства, інтеграції та співробітництва були задіяні інтерактивні вправи, групові форми роботи.

Використовуючи можливості сервісів Google: документів, презентацій, таблиць, форм та календаря, працівники інституту післядипломної педагогічної освіти розробляли плани курсів підвищення кваліфікації і міжатестаційних заходів (семінари, вебінари, тренінги) для педагогів, а також подальшого навчання користуванням GAFE для колег.

За допомогою сервісу Google-карти розпочато створення мапи базових та експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів області. Сервісу Classroom — сплановано організацію взаємодії учасників творчих груп (завдання, опитувальники, робота із зовнішніми джерелами).

Також педагогів навчили користуватись соціальною мережею Google+ і створювати у ній тематичні спільноти педагоги, ознайомили із можливостями Hangouts і YouTube.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль