Як організувати інклюзивне навчання в умовах навчального закладу?

30 серпня 2013 268
29 серпня 2013 року відбувся безоплатний вебінар на тему «Організація інклюзивного навчання в умовах навчального закладу». Лектори ознайомили освітян із нормативною базою та основними аспектами інклюзивного навчання в умовах навчального закладу.

29 серпня 2013 року в рамках безоплатного вебінару освітяни обговорили питання організації інклюзивного навчання в умовах навчального закладу.

Віра Шинкаренко, начальник відділу інклюзивної освіти та інтернатних закладів департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України, представила нормативно-правову базу з питань інклюзивного навчання. Вона акцентувала увагу на тому, що вся наявна нормативна база міститься на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України у відповідному розділі,  і кожен охочий може ознайомитися з нею.

Науковий співробітник лабораторії проблем інклюзивної освіти Інституту спеціальної педагогіки НАПН України Інна Луценко у своєму виступі зосередилася на двох основних аспектах. По-перше, вона розповіла про особливості створення індивідуальної програми розвитку для дітей з вадами різної нозології. По-друге, ознайомила учасників вебінару з посадою та функціональними обов’язками асистента вчителя. З її виступом ви можете ознайомитися, переглянувши детальну презентацію.

Тетяна Гурковська, головний редактор журналу «Практичний психолог: Школа», проаналізувала публікації в журналах напряму, що висвітлюють проблему інклюзивного навчання. Для презентації вона обрала основні аспекти та статті, що цілісно представляють проблему організації інклюзивного навчання в умовах навчального закладу. А також розповіла про теми статей, які будуть опубліковані в найближчих числах журналу «Практичний психолог: Школа».

Ознайомитися з презентаціями та продовжити обговорення ви можете за посиланням.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль