Як організувати інклюзивне навчання в умовах навчального закладу?

30 серпня 2013
319
Середній бал: 5 із 5

29 серпня 2013 року відбувся безоплатний вебінар на тему «Організація інклюзивного навчання в умовах навчального закладу». Лектори ознайомили освітян із нормативною базою та основними аспектами інклюзивного навчання в умовах навчального закладу.

29 серпня 2013 року в рамках безоплатного вебінару освітяни обговорили питання організації інклюзивного навчання в умовах навчального закладу.

Віра Шинкаренко, начальник відділу інклюзивної освіти та інтернатних закладів департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України, представила нормативно-правову базу з питань інклюзивного навчання. Вона акцентувала увагу на тому, що вся наявна нормативна база міститься на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України у відповідному розділі,  і кожен охочий може ознайомитися з нею.

Науковий співробітник лабораторії проблем інклюзивної освіти Інституту спеціальної педагогіки НАПН України Інна Луценко у своєму виступі зосередилася на двох основних аспектах. По-перше, вона розповіла про особливості створення індивідуальної програми розвитку для дітей з вадами різної нозології. По-друге, ознайомила учасників вебінару з посадою та функціональними обов’язками асистента вчителя. З її виступом ви можете ознайомитися, переглянувши детальну презентацію.

Тетяна Гурковська, головний редактор журналу «Практичний психолог: Школа», проаналізувала публікації в журналах напряму, що висвітлюють проблему інклюзивного навчання. Для презентації вона обрала основні аспекти та статті, що цілісно представляють проблему організації інклюзивного навчання в умовах навчального закладу. А також розповіла про теми статей, які будуть опубліковані в найближчих числах журналу «Практичний психолог: Школа».

Ознайомитися з презентаціями та продовжити обговорення ви можете за посиланням.

logo