Незабаром розпочне свою діяльність Державна дитяча інженерна академія

28 серпня 2013 38
На початку нового навчального року свої двері відкриє Державна дитяча інженерна академія. Учні 5-х класів, здібні до винахідництва та конструювання, отримають можливість навчатися за спеціалізованою програмою.

1 вересня 2013 року розпочне свою діяльність Державна дитяча інженерна академія. Її вихованцями стануть діти, які проявляють здібності до винахідницької та конструкторської діяльності.

Гімназія «Державна дитяча інженерна академія» стане дев’ятим середнім загальноосвітнім закладом, що підпорядкований безпосередньо Міністерству освіти і науки України (МОН).

«Державна дитяча інженерна академія не має аналогів у світі. Я б назвав академію школою юних архімедів. Ми хочемо знайти в Україні дітей, які вже в молодшому шкільному віці виявили здібності до винахідництва та конструювання», — розповідає заступник міністра освіти і науки України Борис Жебровський.

Цьогоріч академія оголосила набір до 5-х класів для київських учнів. Уже з наступного року до 5-6-х класів академії прийматимуть дітей з усієї України, повідомляє МОН. 

Якщо у п’ятому класі спеціалізоване навчання впроваджуватиметься поступово, то в старших класах викладатимуться профільні предмети, орієнтовані на програму технічних ВНЗ.

В академії реалізовуватиметься ідея індивідуальної освіти. Для кожної дитини буде розроблено свій стандарт, який визначатиме ритм і обсяг навчання залежно від здібностей.

«Ми звикли, що освіта — це, насамперед, школа. Сьогодні інша ситуація: навчальні заклади вже не є «першою скрипкою» у впливі на формування особистості, а вчитель як носій інформації програє електронним засобам інформації. І саме такий експериментальний заклад — інженерна академія — дасть можливість чітко визначити складові освітнього простору», — вважає заступник міністра. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль