Зустрічайте ексклюзивний випуск журналу «Заступник директора школи»!

23 серпня 2013 65
Побачив світ тематичний номер журналу «Заступник директора школи». На його сторінках розкрито тему «Плекаємо обдарованих учнів», що завжди є актуальною для кожного педагога.

У серпні вийшов друком ексклюзивний тематичний випуск журналу «Заступник директора школи».

Статті номера присвячені темі розвитку й навчання обдарованих учнів. Це питання завжди актуальне, оскільки саме такі учні в майбутньому визначатимуть стан науки, освіти й економіки держави.

У публікації «Проблемне навчання — основа розвитку творчого мислення учня» описано методи, прийоми, засоби проблемного навчання. Також розкрито особливості проблемних уроків. Визначено, що завдяки проблемному навчанню зростає рівень навчальних досягнень учнів, у них розвивається нестереотипне мислення.

Стаття «Забезпечуємо підтримку обдарованих учнів» з’ясовує суть труднощів обдарованих учнів у шкільному середовищі. Також у публікації описано забезпечення педагогічної підтримки обдарованих учнів. Читачі мають нагоду ознайомитися з освітніми технологіями щодо роботи з обдарованими учнями, пам’яткою для педагогів «Форми роботи з обдарованими учнями в системі додаткової освіти», а також взяти до уваги анкету «Виявлення ознак обдарованості в учнів».

Окрім того, у номері подано статтю «Проектування дистанційних курсів для учнів», де з’ясовано, яку найкраще використати платформу для розроблення дистанційного навчального курсу, названо інтерактивні технології, які варто застосовувати в дистанційному курсі. Подано перелік платформ і програм дистанційного навчання та охарактеризовано їхні ресурси.

Усе це та багато іншої корисної та важливої інформації читайте на сторінках тематичного випуску щомісячного журналу «Заступник директора школи».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль