Зустрічайте ексклюзивний випуск журналу «Заступник директора школи»!

23 серпня 2013
102
Середній бал: 5 із 5

Побачив світ тематичний номер журналу «Заступник директора школи». На його сторінках розкрито тему «Плекаємо обдарованих учнів», що завжди є актуальною для кожного педагога.

У серпні вийшов друком ексклюзивний тематичний випуск журналу «Заступник директора школи».

Статті номера присвячені темі розвитку й навчання обдарованих учнів. Це питання завжди актуальне, оскільки саме такі учні в майбутньому визначатимуть стан науки, освіти й економіки держави.

У публікації «Проблемне навчання — основа розвитку творчого мислення учня» описано методи, прийоми, засоби проблемного навчання. Також розкрито особливості проблемних уроків. Визначено, що завдяки проблемному навчанню зростає рівень навчальних досягнень учнів, у них розвивається нестереотипне мислення.

Стаття «Забезпечуємо підтримку обдарованих учнів» з’ясовує суть труднощів обдарованих учнів у шкільному середовищі. Також у публікації описано забезпечення педагогічної підтримки обдарованих учнів. Читачі мають нагоду ознайомитися з освітніми технологіями щодо роботи з обдарованими учнями, пам’яткою для педагогів «Форми роботи з обдарованими учнями в системі додаткової освіти», а також взяти до уваги анкету «Виявлення ознак обдарованості в учнів».

Окрім того, у номері подано статтю «Проектування дистанційних курсів для учнів», де з’ясовано, яку найкраще використати платформу для розроблення дистанційного навчального курсу, названо інтерактивні технології, які варто застосовувати в дистанційному курсі. Подано перелік платформ і програм дистанційного навчання та охарактеризовано їхні ресурси.

Усе це та багато іншої корисної та важливої інформації читайте на сторінках тематичного випуску щомісячного журналу «Заступник директора школи».

logo