Керівники київських дитячих садків продемонстрували таланти на виїзній конференції

23 серпня 2013 25
22 серпня 2013 року відбулася конференція керівників дошкільних навчальних закладів міста Києва. Кожен район столиці мав нагоду не тільки презентувати себе, а й створити власний музей-заповідник та провести майстер-класи.

У Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ в 1943 році» с. Нові Петрівці, що є однією з патріотичних скарбниць Київщини і всієї України, 22 серпня 2013 року відбулася конференція керівників дошкільних навчальних закладів міста Києва.

Тема заходу — «Стандарт столичної освіти як основа ефективного розвитку дошкільної освіти міста Києва» — стала благодатною платформою для висвітлення нагальних для дошкілля питань і практичного втілення методичних і творчих напрацювань.

Формат науково-практичного заходу потребував ретельної підготовки, оскільки кожен район столиці мав презентувати себе на урочистому відкритті конференції, створити на території музею-заповідника власне містечко, провести майстер-класи, оформити виставки страв дитячого харчування тощо. Учасники заходу впоралися з цими завданнями на славу: творчо, феєрично і по-освітянськи щиро.

До участі в конференції долучилися Віктор Корж — заступник голови Київської міської державної адміністрації, Олександр Яцунь — голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, представники Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київради (КМДА). Серед почесних гостей були і представники Видавничого дому Міжнародного центру фінансового і економічного розвитку, зокрема Яна Шевченко — редактор-експерт журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу», Юлія Баранова і Катерина Алєксєєнко — головний редактор та редактор-експерт журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

У вітальному слові Оксана Добровольська — директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської виконавчого органу Київради (КМДА), наголосила, що виїзна конференція дає змогу колегам, керівникам дошкільних навчальних закладів міста, поспілкуватися, обмінятися досвідом, сприяє підвищенню професіоналізму й розвитку творчих ініціатив.

Кожний район-учасник провів майстер-клас та представив свої новації в різних напрямах роботи з дітьми дошкільного віку, зокрема:

  • розвиток дітей через ігрову діяльність;
  • забезпечення фізичного розвитку;
  • робота над розвитком пізнавального інтересу дітей;
  • залучення до художньо-естетичної та трудової діяльності тощо.

Представники Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка провели тренінги «Садочок майбутнього», «Скринька почуттів» та «Креативне малювання».

Приємно вразила учасників і гостей заходу виставка страв дитячого харчування. Огляд-дегустація творчо оформлених страв довела, що навіть звичні страви, як-от каша манна, яблука печені, пиріжки з начинкою, можуть викликати захоплення тих, хто їх смакував.

Після конкурсів, майстер-класів і виставок учасники конференції отримали нагороди, почесні грамоти, подяки та призи.

Подяка від напряму «МЦФЕР:Освіта» за творчу організаторську роботу з розвитку національної системи освіти та пропаганду перспективного педагогічного досвіду в професійних періодичних виданнях була оголошена Оксані Добровольській — директору департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА).

Представники напряму «МЦФЕР:Освіта» відзначили педагогів Києва — дипломантів конкурсу «Методичний супровід розвитку дітей раннього віку» від журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу». З нагоди п’ятиріччя цього журналу було вручено подяки керівникам тих педагогічних колективів дошкілля столиці, які щедро діляться своїм досвідом на сторінках улюбленого фахового видання.

Фінальним акордом заходу став святковий гала-концерт під красномовною назвою «Дитячі пісні про головне».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль