Які зміни чекають на позашкільну освіту?

20 серпня 2013 33
Міністерство освіти і науки України запрошує до обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту». Запропоновано унормувати порядок ліцензування підприємців, які надають відповідні освітні послуги.

Міністерство освіти і науки України (МОН) розробило проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту».

Проект підготовлено для унормування права громадян на здобуття позашкільної освіти за допомогою фізичних осіб, які надають відповідні освітні послуги.

На сьогодні досі залишається невирішеною проблема унормування порядку надання ліцензій таким підприємцям. Як наслідок, звужується можливість громадян здобувати позашкільну освіту в різних її формах.

Тому в МОН переконані, що прийняття змін до закону дозволить забезпечити право на здобуття позашкільної освіти та вирішити проблему ліцензування підприємців, які надають освітні послуги.  

Зауваження та пропозиції до проекту ви можете надсилати за електронною адресою а_serednytska@mon.gov.ua на ім’я Алли Середницької, начальника відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини департаменту професійно-технічної освіти.

Докладніше за посиланням.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль