«Гамлета» вилучили з Британської бібліотеки

19 серпня 2013 22
Загальновідому п’єсу Вільяма Шекспіра «Гамлет» нещодавно було заблоковано фільтром Wi-Fi, який діяв у Британській бібліотеці. У результаті шедеври світової літератури, в яких є сцени насильства, поки закриті для публічного доступу.

Електронну версію трагедії Вільяма Шекспіра «Гамлет» було вилучено з публічного доступу Британської бібліотеки через описані в п’єсі сцени насильства.

Проблему виявив письменник Марк Форсайт, який користується читальним залом цієї бібліотеки для роботи над власною книгою.

Письменник хотів перевірити текст із п’єси Вільяма Шекспіра, але не зміг отримати доступ до неї. Виявилося, що ця книга була заблокована фільтром Wi-Fi, який діяв у бібліотеці.

Керівництво книгосховища визнало факт блокування книги та зазначило, що непорозуміння виникло через нову систему Wi-Fi. За словами працівників бібліотеки, ця система має вбудований фільтр доступу до файлів, що пропагують насильство.

На сьогодні проблема доступу до «Гамлета» усунена. Але тепер бібліотекарі мають «звільнити» інші шедеври світової літератури, що були заблоковані фільтром системи.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Складаємо наказ: 5 хвилин і готово» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах