У Львові на площі Ринок відкрили безоплатну бібліотеку

15 серпня 2013
29
Середній бал: 5 із 5

На центральній площі Львова відкрили безоплатну електронну бібліотеку. Кожен охочий може завантажити будь-яку книгу, сфотографувавши її. А спеціальна Wi-Fi мережа робить таку бібліотеку зручною у користуванні.

На львівській площі Ринок відкрито безоплатну електронну бібліотеку.

Імпровізована книгарня схожа на дев’ять циліндрів червоного кольору висотою близько 2,5 метри, на яких намальовані книги з QR кодами.

Територію бібліотеки покриває безкоштовна Wi-Fi мережа «Mobilna biblioteka», яка дозволяє швидко отримувати необхідну інформацію.

Кожен, хто має сучасний мобільний телефон, або планшет може фотографувати ці QR коди і таким шляхом завантажувати обрану книгу у форматі «EPUB» або «PDF».

У львівській електронній бібліотеці представлені книги українських та закордонних авторів на будь-який смак: детективи, поезія, здоров'я, фантастика, художня ізотерика, фольклор, дитяча література та інші.

«Це дуже класно, бо коли качаю в інтернеті книжки, то все одно відчуваю себе ніби трошки крадієм, а тут уже точно все законно. Скачав собі твір Максима Кіндрука «Любов і піранії». Нещодавно читав його Бота, то сподобалось. Сам я з Хмельницького, хочу, щоб і у нас таке поставили, але навряд чи», — ділиться враженнями абітурієнт Михайло Колода.

logo