Творчість родом з дитинства

9 серпня 2013
131
Середній бал: 5 із 5

Вийшов друком серпневий номер фахового журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу». На його сторінках ви дізнаєтеся про діагностування творчих здібностей у дошкільників, нетрадиційні техніки малювання та форми розвитку обдарованих дітей.

Побачив світ щомісячний журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу», присвячений виявленню та розвитку творчих здібностей у дошкільників.

Стаття «Творчість родом з дитинства» висвітлює пріоритетні напрями столичної освіти. Зокрема, у публікації йдеться про діяльність освітян Києва у напрямі вдосконалення технологічних і матеріально-технічних умов, спрямованих на розкриття й розвиток творчих здібностей дітей.

У публікації «Діагностика творчих здібностей дітей старшого дошкільного віку» подано: серію діагностичних завдань для оцінювання рівня розвитку творчих здібностей старших дошкільників; приклад оформлення Картки оцінювання рівня розвитку творчих здібностей дітей старшого дошкільного віку; приклад оформлення зведених даних оцінювання рівня розвитку творчих здібностей дітей старшого дошкільного віку.

«Нетрадиційні техніки малювання — стимул до творчості» — у статті розглянуто різні нетрадиційні техніки, зображувальні матеріали та нетрадиційні інструменти, використання яких сприяє підвищенню інтересу дітей до малювання. Подано опис нетрадиційних технік малювання та орієнтовні теми робіт з використанням цих технік для різних вікових груп.

Також у журналі:

  • Створюємо домашній театр: консультація для батьків;
  • Свята й цікаві події жовтня;
  • Мюзикл у дитячому садку: плекаємо юних акторів

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках фахового журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу».

logo