Побачив світ свіжий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу»

2 серпня 2013 32
Вийшов друком фаховий журнал «Медична сестра дошкільного закладу». На сторінках серпневого номера висвітлено проблему адаптації дошкільника-новачка, проаналізовано способи профілактики адаптаційного синдрому та подано корисні пам’ятки для батьків.

Центральною темою серпневого номера щомісячного журналу «Медична сестра дошкільного закладу» є складне й багатогранне питання: «Адаптація дитини до умов дошкільного навчального закладу». Пропонуємо ознайомитися зі змістом номера.

Стаття «Запобігаємо адаптаційному синдрому в дітей дошкільного віку» окреслює симптоми адаптаційного синдрому в дітей дошкільного віку та пропонує способи полегшення адаптації дитини до умов дошкільного навчального закладу.

У публікації «Важливість правильної організації харчування та сну новачків у дошкільному закладі» роз’яснено, як під час періоду адаптації призвичаїти дитину до обіду та денного сну в дошкільному навчальному закладі. Описані реакції новачка на пропозиції, мотивації та примус дорослих та оптимальні умови для прилучення дитини до основних режимних моментів.

Сучасні батьки досить часто подорожують із дитиною. Дошкільнику буде зручно і комфортно в новому місці, якщо умови і склад його харчування будуть наближені до домашніх. Тож вам, дорогі читачі, неодмінно стануть у пригоді пам’ятки для батьків про організацію харчування та формування аптечки маленького мандрівника.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках фахового журналу «Медична сестра дошкільного закладу».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль