Підбито підсумки вступної кампанії 2013 року

2 серпня 2013 24
1 серпня приймальні комісії вищих навчальних закладів оприлюднили перші списки рекомендованих до навчання абітурієнтів. Зарахування на навчання за державним замовленням буде відбуватися трьома «хвилями»: 1-го, 5-го та 8-го серпня 2013 року.

Завершився етап подання документів до вищих навчальних закладів (ВНЗ). 1 серпня розпочато зарахування абітурієнтів, рекомендованих на бюджетне навчання.

Приймальні комісії всіх ВНЗ оприлюднили перші рейтингові списки майбутніх студентів. З ними можна ознайомитися на стендах приймальних комісій та на сайтах ВНЗ.

Ті абітурієнти, які мають бажання навчатися у ВНЗ, де їх було рекомендовано 1 серпня, протягом наступних чотирьох днів — до 4 серпня включно, мають подати до приймальних комісій оригінали необхідних документів.

5 серпня до 12:00 рейтингові списки мають оновитися. З них будуть виключені вступники, які не подали в період з 1 до 4 серпня оригінали документів. У підсумку їхні місця займуть абітурієнти, які знаходилися нижче у списку. Так сформується другий рейтинговий список.

Рішення про рекомендування до зарахування абітурієнтів на місця державного замовлення прийматимуть у три етапи: у перший, п’ятий та восьмий дні після останнього дня прийому заяв, тобто 1-го, 5-го та 8-го серпня 2013 року.

У кожен з цих днів абітурієнт має змогу опинитись у списку рекомендованих для зарахування на бюджет.

Не пізніше 11 серпня навчальні заклади України мають видати накази про зарахування абітурієнтів на бюджетну форму навчання.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах