У МОН переглянуть програми підготовки фахівців з німецької мови

26 липня 2013
50
Середній бал: 5 із 5

25 липня 2013 року, у Міністерстві освіти і науки обговорили проект щодо оцінювання навчальних досягнень учнів з німецької мові, а також питання професійного розвитку вчителів іноземної.

Учора, 25 липня 2013 року, відбулася зустріч заступника міністра освіти і науки Бориса Жебровського та керівника мовного відділу Гете-Інституту в Україні Петри Кйоппель-Майер.

Як повідомляє Міністерство освіти і науки, сторони обговорили питання розвитку спільного проекту щодо оцінювання навчальних досягнень учнів загальноосвітніх шкіл України.

Заступник міністра зазначив, що на сьогодні 52% учнів 5-х класів обрали німецьку мову як другу іноземну. Такі високі показники вимагають перегляду програм фахової перепідготовки вчителів німецької мови та створення відповідного навчально-методичного забезпечення.

Результатом зустрічі стала домовленість про те, що Гете-Інститут сприятиме професійному розвитку вчителя німецької мови шляхом створення нової Програми для інститутів післядипломної освіти, проведення тренінгів для вчителів у обласних центрах України, забезпечення методичною літературою та допомогою в організації учнівських олімпіад.

logo