Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Радість ділимо на всіх

  • 17 грудня 2015
  • 61

Зовсім скоро в кожній домівці засяє чарівна новорічна красуня-ялинка і запанує святкова атмосфера. А де свята, там і безмежна радість та відчуття щастя. Тож грудневе число журналу «Методична скарбничка вихователя» присвячене темі «Радість ділимо на всіх»

Зовсім скоро в кожній домівці засяє чарівна новорічна красуня-ялинка і запанує святкова атмосфера. А де свята, там і безмежна радість та відчуття щастя. Тож грудневе число журналу «Методична скарбничка вихователя» присвячене темі «Радість ділимо на всіх».

Як відшукати радість? Як навчитися її бачити навіть там, де її не має бути? Які джерела радості? Над цими та іншими запитання варто поміркувати разом з дітьми під час проживання теми «Радість ділимо на всіх». Про те, які змістові напрями допоможуть дошкільникам опанувати тему — у вступній статті цього числа журналу.

На допомогу педагогу під час проживання теми — ідея, лексичне поле, очікувані результати опрацювання теми, її змістове наповнення у вигляді інтелектуальної карти, тематика інтегрованих занять на два тижні, а також плани-конспекти інтегрованих занять та дидактичні матеріали до теми на картках картотеки.

Із настанням зими дошкільники з нетерпінням чекають на День святого Миколая. Тож у цьому числі ви знайдете рекомендації щодо того, як підготуватися з дітьми до цього свята, зокрема виготовити смачні подарунки — «миколайчики», прикрасити та упакувати їх. Про це в статті «Готуємо святкове печиво — «миколайчики». А на кольорових сторінках цього числа — майстер-клас із виготовлення такого печива.

На кольорових сторінках грудневого числа для вас також:

  • аудит до теми;
  • текст казки Наталі Гавриш «Як ялинкові іграшки посварилися», що лежить в основі літературного проекту, та ілюстрація до цієї казки;
  • майстер-клас із образотворення на зимову тематику.

Не знайшовши казки на новорічну тематику, яка не лише веселила б, а й надихала, для реалізації літературного проекту наші автори створили казку «Як ялинкові іграшки посварилися». Про те, які змістові напрями роботи за цієї казкою можуть бути доречними для нас і дітей — у статті «Літературний проект «Мудрість у подарунок». Також на картках картотеки подано дидактичні матеріали для роботи з дошкільниками під час реалізації проекту.

Докладніше про це, а також конспект інтегрованого заняття з англійської мови «Help the Elf» для дітей молодшої групи та сценарій розваги «Прийдуть до тебе три празники в гості» для дітей різновікової групи — у дванадцятому числі журналу «Методична скарбничка вихователя».

 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк