У Гватемалі з’явиться школа з пластикових пляшок

23 липня 2013 20
У Гватемалі планують побудувати школу з пластикових пляшок, оскільки навчальних закладів недостатньо для задоволення освітніх потреб населення. Проект молодого філіппінця Джонатана Дефанте допоможе місцевим дітям здобути базову освіту.

Молодий філіппінець Джонатан Дефанте запропонував побудувати школу з пластикових пляшок, заповнених всередині неорганічними відходами. На його думку, це дозволить зробити освіту доступнішою для населення.

Ідея будівництва такої школи викликана тим, що 58% населення Гватемали живе в умовах крайньої бідності. Сільським районам не вистачає державної підтримки на задоволення освітніх потреб мешканців. Подібна ситуація характерна і для шкіл на Філіппінах.

«Більшість класних кімнат на Філіппінах і у Гватемалі виглядають не так, як традиційні класи. У моїй країні вчителі зазвичай проводять заняття під деревом, тому що школа не може вмістити усіх дітей», — зазначає Джонатан Дефанте.

Реалізувавши проект у Гватемалі, хлопець мріє, щоб його ідея втілилася у життя на рідних Філіппінах, де 12,8 млн. дітей до 15 років живуть у бідності.

Хлопець працюватиме у доброчинній організації Hug it Forward, що буде опікуватися будівництвом школи. До зведення школи планують також залучити майбутніх учнів та їхніх батьків.

«Відчуття того, що ти є частиною проекту, зробить дітей більш зацікавленими у тому, аби ходити до школи. Й у Гватемалі, і на Філіппінах діти дуже часто не приходять на заняття лише через те, що найближча школа розташована за багато кілометрів від дому», — впевнений хлопець.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль